Shiba inu vytvoril spaľovací mechanizmus

Shiba inu vytvoril spaľovací mechanizmus

od Martin

Tím, ktorý stojí za jedným z najpopulárnejších meme coinov Shiba inu (SHIB) spustil mechanizmus spaľovania, ktorý umožňuje držiteľom odstrániť ich tokeny z obehu a zároveň generovať pasívny príjem.

Portál na spaľovanie

Portál na napaľovanie Shiba Inu je funkcia, ktorá umožňuje používateľom posielať tokeny SHIB na tzv. adresu spaľovania. Je to peňaženka, z ktorej už nebudete môcť vyberať žiadne prostriedky. To znamená, že po odoslaní tokenov ich už nikdy nebudete môcť získať späť, navždy sa stratia.

Týmto spôsobom sa celková zásoba tokenov efektívne zníži, čím sa SHIB stane cennejším.

Teoreticky by to mohlo byť výhodné pre investorov. Vzácne aktíva bývajú drahšie ako aktíva s neobmedzenou ponukou alebo infláciou. Samozrejme, toto všetko je čisto teoretické a neexistuje žiadna záruka akéhokoľvek druhu, stála alebo znížená ponuka sa nemusí nevyhnutne premietnuť do zvýšenia hodnoty.

To znamená, že na výsledok prevádzky spaľovacieho portálu si budeme musieť počkať.

Motivácia portálu

Silný tlak komunity bol hnacím motorom vzniku tohto typu kreatívneho portálu. Na webovej stránke projektu si môžeme prečítať:

Komunita Shiba Inu, všeobecne známa a označovaná ako ‚Shib Army‘, poskytuje pomerne hlasnú spätnú väzbu na to, ako vyvinúť systematickú metódu zvyšovania nedostatku a zároveň zvyšovať investičný potenciál komunity.

Na odmeňovanie používateľov, ktorí sa rozhodnú spáliť svoje tokeny, tím vytvoril stimul v podobe potenciálneho zdroja pasívneho príjmu. Tí, ktorí spália svoj SHIB, dostanú token s názvom burntSHIB. Jeho držitelia potom získajú odmeny v tokenoch RYOSHI (pomenovaných podľa pseudonymu anonymného tvorcu projektu Shiba Inu). 0,49 % všetkých transakcií RYOSHI bude rozdelených medzi burntSHIB HODLers.

Ak chcete overiť a skontrolovať podrobnosti o spaľovacom mechanizme Shiba Inu, môžete sa obrátiť na inteligentnú zmluvu, ktorá ho podporuje. Nájdete ho na tomto odkaze.

Prečítaj si aj

Zanechaj svoj komentár