100-násobný rast v roku 2025? Tieto tokeny majú potenciál

Lady of Crypto, populárna investorka a obchodníčka v komunite kryptomien, požiadala svojich followerov, aby sa podelili o svoje názory na to, ktoré mince by mohli v roku 2025 vykazovať dobré výsledky. Používatelia internetu zdieľali kryptomeny, o ktorých sú presvedčení.

od Martin Tkáč

Trh s kryptomenami netrpezlivo čaká na dôležitú udalosť – halving bitcoinu. Historické pozorovania naznačujú, že bitcoin (BTC) má tendenciu dosahovať rekordné maximá približne rok a pol po halvingu.

Preto existuje možnosť, že vrchol bude zaznamenaný v roku 2025. Stojí za zmienku, že bitcoin, ktorý je charakteristickým znakom trhu, priťahuje aj iné aktíva. V dôsledku toho sa altcoiny dostávajú aj na býčí trh.

Lady of Crypto a jej predpovede

„Lady of Crypto“ požiadala svojich 400 000 sledovateľov, aby vyjadrili svoj názor na to, ktorá kryptomena by v roku 2025 mohla reálne vzrásť 100x. Napísala:

„Dajte mi #kryptomenu, o ktorej si myslíte, že bude v roku 2025 reálne 100-násobná. Akumulujem, chcem vedieť, čo mi chýba.“

Mince s veľkým potenciálom

Tu sú potenciálne 100-násobné coiny, ktoré najčastejšie spomínali jej sledovatelia, ako aj kryptomeny, ktoré v komentároch získali najviac lajkov:

  • Protokol ATOR (ATOR). Projekt rozširuje možnosti systému proxy servera Onion Router (Tor). A čo viac, vývojári nazývajú ATOR „riešením pre anonymitu vo veľkom rozsahu“.
  • Protokol WINR (WINR). Projektový tím navrhol infraštruktúru a technické riešenia na presun herného trhu na Web3.
  • Radix (XRD). Protokol prvej vrstvy, ktorý ponúka alternatívne riešenia na zlepšenie používateľského zážitku v DeFi a Web3. Tvorcovia projektu vytvorili aj vlastnú verziu virtuálneho stroja Ethereum – Radix Engine.
  • Token WadzPay (WTK). Ide o token pre decentralizovaný digitálny platobný systém.
  • Casper (CSPR). Token projektu kryptomeny s vlastným blockchainom univerzálneho proof-of-stake (PoS).
  • Gala (GALA). Projektový tím vyvíja riešenia pre herný priemysel. Vývojári primárne využívajú silu blockchainu, aby hráčom ponúkli plnú kontrolu nad hrou, úspechmi a postavami.
  • Kaspa (KAS). Overovacia kryptomena fungujúca na protokole GHOSTDAG. Projekt sa od svojich analógov líši špeciálnymi pravidlami konsenzu a vysokou priepustnosťou.
  • Realio Network (RIO). Blockchain platforma typu služba ako služba pre vydávanie, investovanie a správu životného cyklu digitálnych cenných papierov a iných digitálnych aktív.

Aby sa však hralo na istotu, mnohí radšej investujú do mince, ktorá vedie v trhovej kapitalizácii, do bitcoinu.

Prečítaj si aj

Zanechaj svoj komentár