Crypto Fantasy League otvára futbalovým fanúšikom nové možnosti

od Martin Tkáč

Vznikla prvá športová aplikácia založená na technológii blockchain. Crypto Fantasy League poskytuje používateľom možnosť hrať a zároveň zarábať.

NEWSLETTER OKRYPTE.SK

Hrajte a zarábajte peniaze s Crypto Fantasy League

To, že technológia blockchain sa využíva aj v iných oblastiach ľudskej činnosti, už nikoho neprekvapuje. Jednou z týchto oblastí je svet športu. Pred časom vznikla prvá športová aplikácia založená na blockchaine. Ide presne o Crypto Fantasy League, ktorý umožňuje používateľom a držiteľom tokenov CFL hrať a súčasne zarábať peniaze.

Crypto Fantasy League

Tvorcovia novej aplikácie ustúpili od tradičných riešení. V Crypto Fantasy League je platobný systém založený na technológii blockchain a kryptomenách. Vďaka tomu získava náskok pred ostatnými športovými platformami. Používatelia sú odmenení len za vlastníctvo tokenu CFL a používanie aplikácie.

Majk Spirit NFT

Užívateľské výhody

Používatelia Crypto Fantasy League môžu počítať s 3% návratnosťou z každej transakcie nákupu alebo predaja, ktorú uskutočnia. Držitelia tokenov môžu počítať aj s dvojpercentnými bonusmi.

Navyše 2 % z každej uskutočnenej transakcie budú alokované do poolu likvidity, čo má zabrániť výraznému poklesu ceny. Ďalších 5 % z každej transakcie poputuje do marketingového portfólia podporujúceho zlepšenie projektu.

Športová súťaž

Crypto Fantasy League je aplikácia patriaca do skupiny Fantasy Sports. Používatelia sa vďaka nej môžu zhostiť úlohy manažérov svojho obľúbeného futbalového tímu. Nielenže to zvládajú, ale aj hrajú hry a vďaka svojmu tímu získavajú možnosť zarábať peniaze. Crypto Fantasy League tiež poskytuje príležitosť súťažiť s hráčmi z celého sveta a vytvára príležitosti na výhru krypto cien.

zdroj: tokeny.pl, pixabay.com

Prečítaj si aj

Zanechaj svoj komentár