BNB Chain ponúka podporu pre projekty postavené na Terra

BNB Chain ponúka podporu pre projekty postavené na Terra

0 komentárov

Ako všetci vieme, ekosystém Terra tento mesiac skolaboval. S kolapsom blockchainu sa ponorili aj projekty na ňom postavené. Ako sa ukázalo, Binance ich víta na palube svojho reťazca BNB.

BNB Chain bude podporovať projekty Terra

BNB Chain (BNB) sa zaviazal poskytovať investície a podporu pre projekty, ktoré zvažujú migráciu z ekosystému Terra.

Stader Labs bude jedným z prvých, ktorí sa začnú integrovať do reťazca Binance. Spoločnosť vytvára stakingové riešenia v štyroch blockchainoch. Sú to Solana (SOL), Near (NEAR), Fantom (FTM) a Hedera (HBAR). Vďaka najnovšej spolupráci ponúkne aj liquid staking BNB.

Používatelia budú môcť staviť BNB v Stader a získavať zisky pomocou platformy. Spoločnosť tiež vydá stávkové deriváty predstavujúce hromadené akcie BNB, ktoré potom používatelia budú môcť použiť v protokoloch DeFi.

TheBNB Chain Fund ponúka prístup k 1 miliarde USD v investíciách a grantoch pre potenciálne projekty, ktoré chcú pôsobiť v reťazovom ekosystéme BNB. Tím sa zaviazal podporovať protokoly migrujúce z ekosystému Terra a poskytne ďalšiu sieťovú, tokenomickú a marketingovú podporu, ako aj podporu rozvoja podnikania.

Gwendolyn Regina, investičná riaditeľka BNB Chain povedala:

V ekosystéme Terra je veľa talentovaných tvorcov a vývojárov. Naša podpora je zameraná na pomoc týmto vývojárom a tímom pri budovaní nových projektov na BNB Chain. Preto nás jednoducho zaujíma podpora vývojárov a projektov, aby sme nestratili ich budúci potenciál.

bnb chain

DeFi, NFT, GameFi atď.

Regina tiež potvrdila, že niekoľko projektov v rámci ekosystému Terra spolupracovalo s BNB chain pred jeho kolapsom. Medzi nimi sú Mirror Protocol, Synapse a Wormhole. Spoločnosti pôsobiace v rozvíjajúcich sa sektoroch ekonomiky kryptomien sú pre BNB Chain mimoriadne zaujímavé.

Ako tvrdí Regina:

Komunita BNB Chain je tiež otvorená získavaniu vývojárov v kategóriách ako DeFi, NFT, GameFi, infraštruktúra, udržateľné technológie atď. Zaznamenali sme značný záujem o Terra zo strany herných spoločností. To všetko je vďaka nášmu rámcu sidechain, BAS. Je to perfektný bočný reťazec pre skvelý herný zážitok.

zdroj: blockchain.news

Prečítaj si aj

Zanechaj svoj komentár