SANDBOX NADVEZUJE SPOLUPRÁCU S WARNER MUSIC GROUP

Sandbox nadvezuje spoluprácu s Warner Music Group

Platforma Sandbox pokračuje v expanzii na trhu vďaka novým partnerstvám. Práve začína spoluprácu s Warner Music Group a pracuje na muzikáli Metaverse.

od Martin

NEWSLETTER OKRYPTE.SK

Sandbox a Warner Music Group

Cieľom Sandboxu je vytvoriť virtuálny svet s hudobnou tematikou. To všetko v rámci novej spolupráce s Warner Music Group (WMG). V oznámení z 27. januára projekt uviedol, že toto je prvýkrát, čo sa Warner púšťa do sveta NFT a Metaverse.

Tím Sandbox dodal, že WMG získal digitálny majetok „ESTATE“, ktorý bude fungovať ako portál pre umelcov spoločnosti, aby sa mohli objaviť na Metaverse.

Americký nadnárodný konglomerát zábavných a nahrávacích spoločností sa k veci vyjadril:

Naše partnerstvo so spoločnosťou The Sandbox pridáva do metaverse novú úroveň príležitostí s vlastníctvom vytváraním virtuálnych nehnuteľností. Ako prvá spoločnosť na trhu poskytuje Warner Music ekvivalent nehnuteľnosti na pláži v metaverse.

Chief Digital Officer Warner Music Group, Oana Ruxandra, povedala, že spoločnosť „vyvinie trvalý, pohlcujúci hudobný zážitok, ktorý bude vzdorovať skutočným obmedzeniam a umožní našim umelcom a ich fanúšikom zapojiť sa ako nikdy predtým“.

Digitálna nehnuteľnosť bola opísaná ako hybrid zábavného hudobného parku a koncertnej sály. Využiť to majú umelci Warneru.

Ďalšie aktivity Sandbox

Sandbox, ktorý začiatkom tohto mesiaca odhalil plány na vytvorenie digitálneho megamesta, tiež uskutoční predaj nehnuteľnosti v blízkosti nového miesta, čo umožní hudobným fanúšikom vlastniť virtuálny pozemok.

Sébastien Borget, COO a spoluzakladateľ The Sandbox, povedal, že strategické partnerstvo „prináša otvorený metaverse o krok ďalej smerom k iniciatívam vedeným fanúšikmi a komunitou, príležitosti sú veľmi vzrušujúce.“

WMG sa teraz pripojilo k viac ako 200 partnerom The Sandbox. Spoločnosť je jedným z gigantov hudobného biznisu, ktorý združuje stovky najlepších umelcov a vydavateľstiev.

Začiatkom tohto týždňa spoločnosť The Sandbox oznámila spustenie akceleračného programu v hodnote 50 miliónov dolárov v spolupráci s materskou spoločnosťou Animoca Brands a rizikovou spoločnosťou Brinc. Spustenie programu Sandbox Metaverse Accelerator je naplánované na druhý štvrťrok 2022.

zdroj: beincrypto.pl, pixabay.com

Prečítaj si aj

Zanechaj svoj komentár