Samsung prináša vlastné NFT

Samsung pracuje na budovaní svojho NFT ekosystému. Elektronický gigant už podpísal zmluvu s niekoľkými maloobchodnými predajňami, ktoré budú súčasťou jeho nového projektu.

od Simona

NEWSLETTER okrypte.sk

Samsung smeruje k NFT

Podľa tlačovej správy budú môcť držitelia Samsung NFT získať zľavy na nákupy. Najprv si však budú musieť zakúpiť jeden z vlajkových telefónov spoločnosti zo série Galaxy S22 alebo Galaxy Tab S8 v určitých maloobchodných predajniach v Južnej Kórei (Samsung Digital Plaza, Shilla Duty Free Shop, Show Golf a E Cruise).

Hovorca spoločnosti uviedol, že cieľom iniciatívy je podporovať inovácie v oblasti skúseností spotrebiteľov.

„Samsung Electronics bude pokračovať v inováciách v oblasti služieb zákazníkom, ktoré prepájajú virtuálny svet so skutočným svetom pomocou NFT v spolupráci s rôznymi partnermi,“ povedal.

Spoločnosť Samsung už vo februári spustila svoj projekt New Galaxy NFT. Všetko v spolupráci so spoločnosťou Theta Networks. NFT dostali zákazníci Samsungu v Južnej Kórei ako digitálne suveníry, ktorí si v tom čase predobjednali telefóny radu Galaxy S.

Samsung má v úmysle rozšíriť túto iniciatívu aj na zákazníkov, ktorí si predobjednajú nové série telefónov vrátane Z Flip 4 a Z Fold 4. Stále však nie je jasné, či sa kampaň rozšíri aj do ďalších krajín mimo Južnej Kórei.

samsung

Samsung a technológia blockchain

Táto iniciatíva je najnovším úspechom spoločnosti Samsung v implementácii NFT. Začiatkom tohto roka spoločnosť oznámila vytvorenie nového radu Smart TV s funkcionalitou NFT. Prostredníctvom partnerstva s Nifty platforma Smart TV NFT umožňuje používateľom prezerať si ich NFT, ako aj navigovať na trhu tokenov.

Predtým spoločnosť Samsung tiež urobila významný pokrok v implementácii technológie blockchain. Spoločnosť integrovala peňaženky digitálnych aktív do niekoľkých svojich telefónov, vyvinula čipy, ktoré spĺňali vysoké bezpečnostné štandardy blockchainu, a dokonca uvažovala o spustení vlastnej platformy a tokenu.

Samsung America sa dostal na titulky začiatkom tohto roka. To všetko pomocou technológie blockchain pre projekt zalesňovania na Madagaskare.

zdroj: blockchain.news

Prečítaj si aj

Zanechaj svoj komentár