Pozrite si NFTea a pomôžte obetiam zemetrasenia v Turecku

Zemetrasenie v Turecku je veľkou katastrofou, ktorá zničila životy miliónov ľudí. Zoznámte sa s projektom NFTea, prostredníctvom ktorého členovia komunity kryptomien opäť spájajú svoje sily, aby pomohli postihnutým touto tragédiou.

od Simona

Newsletter news

NFTea – charitatívny projekt Soonami

Niektorí členovia tímu Soonami sa nachádzajú v Turecku. Z tohto dôvodu sa rozhodli spustiť NFTea – projekt, ktorý pomáha ľuďom dobrovoľne prispieť na organizáciu TurkeyReliefDAO. Spoločnosť Soonami sa postarala o skvelý zážitok v rámci NFTea, ako aj o použiteľnosť, ako napríklad whitelisting pri budúcich podujatiach alebo airdrops.

NFTea môžete získať zdarma, dôrazne vás však vyzývame, aby ste poslali ľubovoľnú sumu matic na pomoc tejto záslužnej veci. Tím sa rozhodol spustiť projekt pomocou spoločnosti Polygon, ktorá znížila poplatky za vydávanie z 10 USD na niekoľko centov. Ušetrenú sumu tak môžete použiť na pozitívny vplyv na svet a pomôcť našim priateľom v Turecku!

Uvarte si šálku čaju a pomôžte obetiam katastrofy

Každý token v zbierke je kreatívnym digitálnym vyobrazením čajových zmesí – spolu s podrobným popisom ich pôvodu, chuti a vône. Tokeny NFT sú generované vďaka sile umelej inteligencie a úžasnému protokolu mQuark spoločnosti Soonami. Myslím, že každý má rád čaj, alebo aspoň niektoré jeho odrody. Vďaka tomuto projektu budú môcť používatelia vytvárať krásne a jedinečné umelecké diela v šálke čaju. Všetky zisky budú venované na fond pomoci po zemetrasení v Turecku.

Viac informácií nájdete na Twitteri projektu.

Prečítaj si aj

Zanechaj svoj komentár