ETH velryby

Veľryby dosahujú zisky, verí analytik CryptoQuant

od Martin

Ponuka „vyplatených“ stablecoinov pred pár dňami dosiahla historické maximum takmer 5 miliárd dolárov. Podľa jedného analytika to môže naznačovať vyberanie zisku medzi veľrybami.

NEWSLETTER OKRYPTE.SK

Dnešný rýchly odber $ BTC
📈Percento zostatku na burzách dosiahlo 4-ročné minimum. Pomer nákupu/predaja príjemcu deribitu v poslednej dobe prudko vzrástol, čo naznačuje, že používatelia v Deribite nakupujú BTC pomocou trhových príkazov.
📉 Počet vyplatených stablecoinov dosiahol ATH, čo môže naznačovať, že veľryby vyplácajú peniaze.

Veľryby zarábajú?

Podľa údajov analytickej spoločnosti CryptoQuant dosiahol počet všetkých „vyplatených“ stablecoinov 10. decembra rekordné maximum.

3/ Počet vyplatených stablecoinov dosiahol historické maximum, čo môže naznačovať, že niektoré veľryby vyplácajú peniaze.
„Redeemed Stable Coin index dosahuje ATH“ od @ DanCoinInvestor 👇

Ako môžete vidieť v grafe vyššie, počet takýchto stablecoinov dosiahol pred pár dňami 5 miliárd dolárov. V rovnakom čase sa cena pôvodnej kryptomeny pohybovala na úrovni 47 000 dolárov.

Dan Lim z CryptoQuant sa domnieva, že to môže byť znak vyberania zisku pre veľryby. Povedal tiež, že by to mohla byť reakcia na blížiace sa stretnutie FOMC, ktoré sa bude konať 16. decembra.

Nie sme si istí, či veľryby odháňajú volatilitu trhu v reakcii na vyhlásenie FOMC zo 16. decembra, ale to je tiež jedna z neznámych.

Zatiaľ sme stále opatrní, kým sa nevyriešia niektoré nejasnosti.

Majk Spirit NFT

Je to určite tak?

Stojí však za zmienku, že to nevyhnutne neznamená, že príslušné veľryby teraz predávali bitcoiny. Aj keď to mohol byť medvedí signál, cena v nasledujúcich dňoch rástla.

Včera kurz BTC dosiahol denné maximum 50 800 USD. Žiaľ, odvtedy nastal obrat v trende. Aktuálne sa BTC obchoduje pod 48 000 $.

Prečítaj si aj

Zanechaj svoj komentár