Robert Kiyosaki: Investujem do BTC, pretože neverím úradom

od Martin Tkáč

Robert Kiyosaki, známy motivačný rečník a autor kníh o finančnej inteligencii odhalil, že investuje do kryptomien, pretože nedôveruje úradom a vláde USA.

Robert Kiyosaki opäť hovorí o BTC

Robert Kiyosaki je predovšetkým autorom knihy „Bohatý otec, chudobný otec“, ktorú vydal v roku 1997. Na zozname bestsellerov New York Times je už mnoho rokov. Predalo sa viac ako 32 miliónov kópií a bol preložený do viac ako 50 jazykov. Čitatelia Kiyosakiho žijú v 109 krajinách.

Autor knihy „Bohatý otec …“ v utorok na Twitteri napísal, prečo investuje do kryptomien.

V prvom rade upozornil, že BTC opäť stojí cez 50 000 USD (dnes sa cena pohybuje okolo 46 700 USD). Podľa jeho názoru je to „skvelá správa pre majiteľov bitcoinov“, ale zároveň zlá pre jeho „mamu a otca“.

Hlavným dôvodom, prečo investujem do bitcoinu, zlata a striebra, je to, že neverím našim lídrom, Fedu, ministerstvu financií ani akciovému trhu. Mama a otec bohužiaľ šetria peniaze

BITCOIN je 50 000 dolárov. Skvelá správa pre držiteľov bitcoinov. Zlá správa pre matku a otca. Hlavným dôvodom, prečo investujem do bitcoinov, zlata a striebra je to, že neverím našim lídrom, Fedu, ministerstvu financií ani akciovému trhu. Mama, ktorá šetrí peniaze, to bohužiaľ robí zle. Opatruj sa

Autor na twitteri tiež uviedol, že „bitcoin rastie. Zlato stagnuje. Striebro je o 50% nižšie ako jeho ATH. Dolár klesá.

Po jedenáste: Nakúpte BTC, keď je to lacné!

Kiyosaki už dlhší čas odporúča ľuďom nakupovať bitcoiny a zdôrazňuje, že dolár im v skutočnosti umiera pred očami. V júni varoval pred najhoršou ekonomickou katastrofou vo svetovej histórii. Na druhej strane, v máji, keď cena bitcoinu klesla pod 40 000. dolárov, vyzval investorov, aby si kúpili kryptomenu, pretože to považuje za veľkú investičnú príležitosť. Ako vidíte, mal pravdu.

zdroj: beincrypto.pl, pixabay.com

Prečítaj si aj

Zanechaj svoj komentár