Oracle Red Bull Racing bude mať vlastné NFT

Oracle Red Bull Racing bude mať vlastné NFT

0 komentárov

V rámci Veľkej ceny Monaka 2022 nadviazala najrýchlejšia posádka F1, Oracle Red Bull Racing (ORBR), spoluprácu s kryptomenovou burzou Bybit. Cieľom spolupráce je vytvorenie kolekcie NFT ORBR 2022.

NEWSLETTER okrypte.sk

Séria bude vydaná na báze blockchainu Tezos. Limitovaná edícia NFT pôjde do aukcie, kde si záujemcovia budú môcť kúpiť digitálne zberateľské predmety týkajúce sa rôznych udalostí z minulosti, súčasnosti a budúcnosti značky Red Bull.

NFT ORBR

V rozhovore pre Cointelegraph spoluzakladateľ a generálny riaditeľ Bybit Ben Zhou povedal, že F1 má napriek zdanlivým dojmom veľmi silný vzťah s kryptomenami.

Formula 1 spochybňuje normu a to naozaj dobre zapadá do kryptomien. Vidíme skutočne obrovskú synergiu – povedal.

Súbežne s tým Bybit zorganizoval premiéru filmu Hľadanie ďalšej úrovne s jazdcami Red Bullu.

Aston Martin a ďalší

Aston Martin tiež podpísal dlhodobú partnerskú zmluvu s kryptomenovou burzou. Tentoraz to bolo Crypto.com. Chce ním kontrolovať zapojenie fanúšikov a investičné iniciatívy súvisiace s kryptomenami.

Logo Crypto.com sa objavuje aj na pretekárskej dráhe, reklamných materiáloch, pódiách a trofejách Formuly 1.

Tento rok sa Binance spojila s tímom Alpine F1. Išlo o iniciatívu vydať NFT a zberateľské predmety súvisiace s pretekaním.

Formula 1 je séria najprestížnejších medzinárodných motoristických podujatí, ktoré sa pravidelne konajú od roku 1950 a sú známe aj ako preteky Grand Prix.

nft orbr

Potenciál blockchainu a kryptomien

Nedávna štúdia fintech giganta Deloitte odhalila potenciál blockchainu a kryptomien a ako môžu pomôcť rozšíriť nové trhy a vytvoriť príležitosti na generovanie príjmov pre športový priemysel. Zdôraznilo sa, že trh sa „zameriava na športové zberateľské predmety, predaj vstupeniek, stávkovanie a hry“.

Len začíname vidieť tento potenciál kryptomien, ako aj nové trhy, ku ktorým to môže viesť

– doplnené v správe s výsledkami testov.

Štúdia Deloitte tiež zdôraznila možnosť vzniku nových trhov, ktoré umožnia „čiastočné vlastníctvo permanentiek, napr. na športové podujatia a zmenu procesu ďalšieho predaja vstupeniek“.

zdroj: cointelegraph.com

Prečítaj si aj

Zanechaj svoj komentár