Robert Kiyosaki: Milujem bitcoin, pretože neverím Fedu

od Martin Tkáč

Robert Kiyosaki nedávno zverejnil tweet v ktorom hovorí, že „miluje bitcoin, pretože neverí Federálnej rezervnej banke“

Kiyosaki miluje bitcoiny

Kiyosaki je slávny a úspešný autor finančných kníh. Za svoju slávu vďačí predovšetkým titulu „Bohatý otec, chudobný otec“. S jeho pomocou odovzdal svoje vedomosti a investičné schopnosti svetu. Tiež viedol ľudí k stabilite a bezpečnosti ich podnikania.

V posledných rokoch Robert otvorene prejavoval svoju podporu pôvodnej kryptomene. Tiež ľuďom poradil, ako a kedy investovať na trhu digitálnych aktív. Obvykle navrhne počkať na perfektný okamih a vnímať pokles ako príležitosť, a nie ako dôvod na strach.

Počas pandémie Covid-19 odporučil ľuďom investovať do zlata, striebra a bitcoinov, aby sa ochránili pred spomaľovaním ekonomiky. Teraz zverejnil tweet, v ktorom hovorí, že „miluje bitcoiny, pretože neverí Federálnej rezervnej banke“.

Milujem bitcoin, pretože neverím Fedu, Treasury alebo Wall Street.

O deň neskôr spisovateľ vyjadril potešenie nad tým, že BTC prelomilo psychologickú bariéru 60 000 dolárov. Dodal však, že sám už žiadne ďalšie nákupy robiť nebude. Autor bestsellerov bude čakať na odraz a „perfektný moment“.

Hurá. Bitcoin stúpa nad 60 000 dolárov. Budúcnosť veľmi svetlá. Oslavujte, ale buďte opatrní. Čakám na ústup, než investujem viac.

Nielen bitcoin

Kiyosaki však nie je len fanúšikom bitcoinov. Podľa jeho názoru je zaujímavým aktívom aj ethereum, ktorý sa vyrovná pôvodnej kryptomene, zlatu a striebru.

Nedávno predpovedal „veľký krach finančných trhov“. Svoje predpovede argumentoval americkou menovou politikou a dlhom čínskeho developera Evergrande. Potom odporučil svojim obdivovateľom investovať do digitálnych aktív a drahých kovov.

Vláda USA bez peňazí. Vypínanie sa blíži. Dems za tento problém viní republikánov. Evergrande Chinas najväčší developer nehnuteľností s 800 projektmi v 200 mestách bez peňazí. Získajte zlato, striebro, bitcoin, ethereum pred najväčším krachom v histórii. Opatruj sa

zdroj: decrypt.co, pixabay.com

Prečítaj si aj

Zanechaj svoj komentár