Robert Kiyosaki: Investujte do ETH

od Martin Tkáč

Autor bestselleru „Rich Dad Bied Dad“ Robert Kiyosaki vyzýva svojich čitateľov, aby investovali do kryptomien. Podľa jeho názoru je dnes zaujímavým aktívom ETH, ktorý je na rovnakej úrovni ako bitcoin (BTC), zlato a striebro.

Robert Kiyosaki investuje do ETH

Podnikateľ a autor obľúbených motivačných kníh zverejnil svoje rady na Twitteri. Podľa jeho názoru budeme čeliť veľkému krachu na finančných trhoch. Všetko kvôli americkej menovej politike a dlhu čínskeho developera Evergrande.

Americkej vláde chýbajú peniaze. Demokrati vinia problém z republikánov. Evergrande – najväčší čínsky developer s 800 projektmi v 200 mestách – je bez peňazí. Chceš radu? Nakúpte zlato, striebro, bitcoin, ethereum pred najhorším krachom v histórii. Opatruj sa

Averzia voči fiatom, láska ku kryptomenám

Kiyosaki je známy svojou nechutí voči fiat menám. A je to kvôli rastúcej inflácii. Rovnako často chváli aj BTC a ETH. Ethereum bol už skôr spomenutý ako jeden z celkom bezpečných aktív.

Stojí za to dodať, že pre Kiyosakiho nie je konkrétna trieda aktív, do ktorej investuje, veľmi dôležitá. Cieľom jednoducho nie je udržať úspory vo Fiatoch.

Svoje pocity z toho odhalil v marci počas epizódy svojho podcastu. Povedal, že osobne investoval do ETH..

„Som rád, že mám veľa zlata, striebra, bitcoinov a ethereum a nehádam sa.“ Peter Schiff sa vždy háda o zlato a striebro s Maxom Keizerom. Myslím si: „Prečo sa, preboha, hádate?“ – pýtal sa. – Kúpte si zlato, striebro, BTC, ETH v súčasnej dobe čo najviac, pretože vláda všetko zlomila. Sme posratí. Celá naša ekonomika je pokazená. Sme tak hlboko zadĺžení, ako by ste sa ponorili do tekutého piesku a vy sa hádate o zlato, striebro, bitcoin?

zdroj: beincrypto.pl, pixabay.com

Prečítaj si aj

Zanechaj svoj komentár