NFT apecoin

Kurz ApeCoinu je na nízkej úrovni

od Martin

Kurz ApeCoin cez noc zaznamenal výraznú stratu. Nepomohlo ani to, že vydavateľstvo „Time“ so sídlom v New Yorku pridalo APE ako spôsob platby za predplatné. Aj napriek hromadeniu mincí veľkými investormi a všeobecne zvýšenej užitočnosti sa cena tohto aktíva len ťažko spamätáva z poklesu.

Kurz APE má problém zotaviť sa

Cena ApeCoinu dosiahla ATH 17,17 USD. Odvtedy token zaznamenal výrazný pokles. Dnes to stojí okolo 10 dolárov. To je o 7 % menej ako včera, no stále o viac ako 900 % ako pred 7 dňami.

V pozadí sa však dialo veľa. Binance, Coinbase, Kraken, Gemini, eToro, Crypto.com a FTX a ďalšie špičkové burzy s kryptomenami pridali token na svoje obchodné platformy. ApeCoin sa stal najobchodovanejším NFT tokenom v prostredí veľrýb v sieti Ethereum.

Okrem toho, Time, popredný spravodajský magazín a vydavateľ so sídlom v New Yorku, oznámil svoju podporu tejto minci. Spoločnosť odhalila, že APE bude akceptovaný ako spôsob platby za predplatné v nasledujúcich týždňoch.

Tvorcovia kolekcie Bored Ape Yacht Club NFT nedávno dráždili svoj tweet. Písali o vytvorení metaverse poháňaného APE. Yuga Labs odhalili, že v apríli 2022 zažijú používatelia tokenov veľmi vzrušujúci zážitok.

Kurz ApeCoin

Bohužiaľ, aj napriek všetkému, čo sme spomenuli analytici poznamenali, že ApeCoin čakala korekcia. Poznamenali, že klesajúci 20-dňový a 50-dňový exponenciálny kĺzavý priemer (EMA) ponúka väčšiu výhodu pre predajcov. Nárast predajného tlaku na NFT token spôsobil pokles ceny APE, čo teraz môžeme vidieť na vlastné oči.

zdroj: blockchain.news, pixabay.com

Prečítaj si aj

Zanechaj svoj komentár