BitTorrent token (BTT), pomocný token postavený v štandarde TRC-10, spustí svoj mainnet 12. decembra.

BitTorrent token (BTT) spustí svoj mainnet v decembri

0 komentárov

BitTorrent token (BTT), pomocný token postavený v štandarde TRC-10, spustí svoj mainnet 12. decembra. Vyplýva to z najnovších informácií, ktoré spoločnosť poskytla. Staré tokeny BTT v sieti TRON budú medzičasom redenominované na menšie jednotky. Zároveň si zachovajú rovnakú trhovú hodnotu.

NEWSLETTER OKRYPTE.SK

Spustenie hlavného siete + redenominácia

BitTorrent oznámil nadchádzajúce spustenie reťazca BitTorrent (BTTC) prostredníctvom svojho Twitteru:

📅 # BTTC Mainnet a #BTT Redenomination Plan budú spustené 12. decembra 2021!
📌Pri zachovaní súčasnej trhovej kapitalizácie budú staré BTT tokeny redenominované a vymenené za nové v pomere 1:1000. Celková ponuka sa zvýši na 990 000 000 000 000. 

BitTorrent je protokol na zdieľanie súborov typu peer-to-peer, ktorý existuje od roku 2001. Rainberry, vývojári stojaci za projektom, spustili BTT vo februári 2019. Tento token poháňa rôzne ďalšie BitTorrent dApps a funkcie.

Medzi ne patrí rýchlosť BitTorrent, Systém súborov BitTorrent, DLive a ďalšie.

TRON a BitTorrent oznámili vytvorenie reťazca BitTorrent začiatkom minulého mesiaca. Toto je prvý vstup siete do multireťazcovej oblasti. BTTC je protokol interoperability kompatibilný s EVM postavený na TRON. Umožní prevod aktív medzi TRON, Ethereum a Binance Smart Chain (BSC).

Bude tiež fungovať pomocou mechanizmu konsenzu proof-of-stake, ktorý podporujú rôzni „super zástupcovia“, ktorí naskladajú požadovaný počet tokenov.

Oficiálny dátum spustenia BTTC a plán redominácie BTT boli oznámené len včera:

Pri zachovaní súčasnej trhovej kapitalizácie budú staré tokeny BTT premenené a nahradené novými v pomere 1:1000. Celková ponuka sa zvýši na 990 000 000 000 000.

Zatiaľ čo BTT v súčasnosti funguje ako token TRC-10, bude konvertovaný na štandard TRC-20 a namapovaný na hlavnú sieť BTTC.

Majk Spirit NFT

Zvýšenie hodnoty

Ako je obvyklé pri takýchto oznámeniach, hodnota BTT sa zvýšila po zverejnení dátumu spustenia BTTC. Len včera o 6:00 EST sa kapitalizácia tokenu pohybovala okolo 2,2 miliardy dolárov. O dve hodiny neskôr však minca vyvrcholila na 3,1 miliardy dolárov.

Odvtedy sa trhová kapitalizácia BTT skonsolidovala na približne 2,7 miliardy USD a cena tokenu je 0,00289 USD za kus.

zdroj: beincrypto.pl, pixabay.com

Prečítaj si aj

Zanechaj svoj komentár