Revuto ponúka doživotný prístup k Netflixu a Spotify cez NFT

Zrodila sa hra NFT „Stranger Things“

od Simona

Platforma NFT Candy Digital pripravila minihru „Stranger Things“. Ako už názov napovedá, produkcia odkazuje na top sériu Netflix. Hráči v nej musia riešiť hádanky a za odmenu vyhrávajú NFT produkčných hrdinov.

NEWSLETTER okrypte.sk

Hra „Stranger Things“.

V rámci hry musia hráči riešiť rôzne hádanky. Za odmenu môžu vyhrať jeden zo štyroch bezplatných NFT plagátov, na ktorých sú Mike Wheeler, Jonathan Byers, Will Byers alebo Argyle.

Teoreticky je to zábavná zábava. Len sa ukazuje, že veľká časť fanúšikov série neskrývala skeptimizmus či dokonca nevraživosť.

Na Twitteri ste mohli vidieť nasledujúce komentáre:

„Myslíte si, že nám záleží na NFT?“
„Veľmi milujem Stranger Things, ale som hlboko sklamaný, že Netflix sa rozhodol, že by bolo dobré obdarovať svojich fanúšikov NFT.“
„Ešte raz žiadam Netflix, aby prestal vyrábať NFT môjho obľúbeného seriálu. Neviem sa vyrovnať s ľútosťou.“

V sekcii komentárov boli dokonca vulgárne odpovede, zvracajúce emotikony GIFy, ktoré naznačovali sklamanie alebo nadávky.

Nový hit Netflixu

„Stranger Things“ je najlepší americký horor a sci-fi seriál. Pre platformu Netflix ju vytvorili bratia Dufferovci, ktorí sú zároveň jej scenáristami a režisérmi. Jeho najnovšia, už štvrtá sezóna, sa ukázala ako veľký hit. Mnohí kritici poukazujú na to, že je lepšia, temnejšia a zameraná na zrelšie publikum ako predchádzajúce tri.

Je vhodné dodať, že produkcia znovu spropagovala zabudnutý hit Kate Bush „Running Up That Hill“, ktorý séria používa.

Bez toho, aby sme prezradili dej celej série, len pripomíname, že sa odohráva v Hawkins v indiane. Zrazu v meste zmizne mladý chlapec. Potom sa objaví dievča s úžasnými schopnosťami. A neskôr to bude ešte divnejšie…

NFT sú kontroverzné

Keď sa vrátime do sveta blockchainu, stojí za to dodať, že NFT je kontroverzné. Počítačoví hráči ich tiež neprijali príliš priaznivo. Tokeny im ponúkali napríklad gigant z herného trhu Ubisoft. Nápad spoločnosti sa však stretol s negatívnymi názormi.

zdroj: decrypt.co

Prečítaj si aj

Zanechaj svoj komentár