Zákazníci Coinbase boli okradnutí. Podpora pri ich probléme nepomáha

od Martin Tkáč

Niektorí klienti Coinbase tvrdia, že im finančné prostriedky zmizli z účtov. CNBC dodáva, že týmto problémom boli postihnuté tisíce ľudí. Najhoršie však je, že podľa televízie sa podpore platformy v takom kritickom momente darí zle.

Boli zákazníci Coinbase okradnutí?

Podľa CBDC sa užívatelia Coinbase sťažujú, že ich peniaze „zrazu zmiznú z účtov“. Situáciu zhoršuje „zlý zákaznícky servis“ spôsobený podporou burzy.

Jeden zákazník spoločnosti Coinbase uviedol, že prišiel o kryptomeny v hodnote približne 168 000 dolárov. Stalo sa to v apríli v dôsledku prijatia „série upozornení na zmenu hesla“. Zdá sa, že pokusy o telefonický kontakt s Coinbase boli neúspešné.

Ďalší zákazník médiám povedal, že po marcovom prihlásení sa na Coinbase z jeho účtu zmizlo takmer 35 000 dolárov v rôznych aktívach kryptomeny. Tím Coinbase Regulatory Response nakoniec okradnutému používateľovi poslal e -mail s vyhlásením, že transakcie blockchainu sú nevratné. Dodal, že poistka spoločnosti sa nevzťahuje na krádež z individuálnych účtov.

V marci zasa New York Times publikoval článok o rovnako bezmocnom klientovi Coinbase, ktorý platformu nakoniec zažaloval po tom, čo prišiel o kryptomeny v hodnote 100 000 dolárov.

Niekoľko mesiacov bez odpovede

Kritika spoločnosti sa už presunula na sociálne médiá. Populárny analytik Kaleo napísal, že spoločnosť má „absolútne trápne prejavy záujmu o zákazníkov“.

Môj otec sa posledné 3 mesiace pokúšal získať prístup k svojmu účtu @Coinbase takmer bez pomoci spoločnosti Coinbase Support.

Nespočetné množstvo e -mailov s neuveriteľne všeobecnými odpoveďami, ktoré problém neriešia, alebo ich úplne ignorovali. Absolútne trápne zobrazenie starostlivosti o zákazníkov.

Včerajší tweet vyvolal diskusiu o úrovni služieb. Niektorí používatelia internetu si všimli, že spoločnosť im už niekoľko mesiacov nevie pomôcť.

K svojmu účtu Coinbase sa nemôžem dostať takmer 4 mesiace

– sťažoval sa jeden používateľ platformy.

Zákazníci spoločnosti Coinbase podali na spoločnosť od roku 2016 viac ako 11 000 sťažností. Išlo o to Federálnu obchodnú komisiu a Úrad pre finančnú ochranu spotrebiteľa. Väčšina z nich súvisela so zákazníckym servisom.

zdroj: bitcoin.pl, pixabay.com

Prečítaj si aj

Zanechaj svoj komentár