Vznikla kolekcia NFT zo série Start Trek

Vznikla kolekcia NFT zo série Start Trek

od Martin

Paramount a RECUR práve oznámili nový projekt: bola vytvorená špeciálna kolekcia NFT venovaná sérii Star Trek.

Star Trek vo verzii NFT

Ako bolo oficiálne oznámené, zbierka tokenov je k dispozícii online dnes 9. apríla na Paramount.xyz, novom webovom portáli, ktorý bude obsahovať zbierky NFT od najväčších franšíz Paramount.

Zach Bruch, generálny riaditeľ spoločnosti RECUR, sa k iniciatíve vyjadril:

Fanúšikovia hľadajú nové spôsoby, ako sa zapojiť do svojich obľúbených relácií a náš inovatívny ekosystém im poskytuje komunitu, ktorej môžu byť súčasťou aj v nadchádzajúcich rokoch. Predstavením Paramount.xyz a StarTrek.xyz poskytujeme fanúšikom jedinečný spôsob, ako začať svoju cestu, aby smelo vstúpili do metavesmíru.

Dodajme, že dnes bude k dispozícii „airdrop 0“, ktorý bude zahŕňať „algoritmicky generovanú kozmickú loď“, ktorú je možné zakúpiť za 250 dolárov za sadu. V rámci 24-hodinového výpredaja je dostupných len 20 000 balení kozmických lodí, z ktorých každý bude jedinečný a jedinečný.

startrek

Kultová séria a rival Hviezdnych vojen

Každý fanúšik inscenácií odohrávajúcich sa vo vzdialených galaxiách pozná Star Wars a Star Trek. V skutočnosti sa fanúšikovia oboch vesmírov stále hádajú, ktorá séria je lepšia. Samozrejme, túto ságu o rodine Skywalkerovcov pozná viac ľudí, no treba úprimne priznať, že posolstvom a zápletkou sa zdá byť Star Trek zaujímavejší.

Prečítaj si aj

Zanechaj svoj komentár