Joey Krug z Pantera Capital hovorí, že Ethereum bude hrať kľúčovú úlohu na globálnom finančnom trhu v nasledujúcich desiatich rokoch.

Vývojár ETH 2.0 vyzýva komunitu na testovanie fázy „merge“

od Martin

Fáza „merge“ a dlho očakávaná implementácia Etherea 2.0 bude možná len vďaka podpore komunity. Vývojár Marius Van Der Wijden to pripomenul a pozval komunitu, aby sa zúčastnila jeho testovacieho programu.

NEWSLETTER OKRYPTE.SK

Testovanie je najlepší spôsob, ako prispieť do #Ethereum. Začíname nový program, aby sme komunitu zapojili do testovania zlúčenia.
Ak sa chcete podieľať na tom, aby ste Ethereum čo najskôr získali Proof of Stake a šetrili životné prostredie, #dm me 

Van Der Wijden chce zapojiť Ethereum komunitu do testovania kombinácie tradičného Ethereum blockchainu s Beacon Chainom, ktorý je stále experimentálny.

Na zjednodušenie postupu by vývojár vytvoril aj ďalší program. Ľudia sa vďaka nemu mohli slobodne a zadarmo rozhodnúť, koľko času a úsilia chcú venovať testovaniu zlučovacej fázy.

Marius Van Der Wijden tiež zdieľal niektoré údaje o zapojení komunity. V priebehu niekoľkých hodín od prvého tweetu sa podľa neho do programu zapojilo 150 účastníkov.

Program už začína výborne, máme vyše 150 účastníkov. A prvé dokumenty sú už napísané! Ďakujeme @parithosh_j za poskytnutie dockera a @lakshmansankar pre sekciu MacOS v dokumente „Ako sa pripojiť k devnetu“

Ethereum 2.0: od Proof of Work do Proof of Stake

Tieto testy sa týkajú kombinácie tradičného blockchainu Ethereum, aktívneho od roku 2015, s reťazcom Beacon Chain spusteným v roku 2020. Prvý je založený na algoritme Proof of Work a druhý Proof of Stake.

Myšlienku spojenia týchto dvoch reťazcov prijala komunita v júli minulého roku. Bol zahrnutý v EIP-3675, návrhu iniciovaného výskumníkom ConsenSys Michailom Kalininom.

Zakladateľ Etherea Vitalik Buterin pred pár hodinami tweetoval „narodeniny“ Beacon Chain. Jeho súčasťou bola aktualizovaná cestovná mapa projektu.

Všetko najlepšie k narodeninám beacon chain!
Tu je aktualizovaný diagram plánu, kde je vývoj protokolu Ethereum a čo prichádza v akom poradí.
(Som si istý, že tomu veľa chýba, ako všetky diagramy, ale pokrýva veľa dôležitých vecí!)

zdroj: beincrypto.pl, pixabay.com

Prečítaj si aj

Zanechaj svoj komentár