Vyšetrovanie smrti Johna McAfeeho postupuje veľmi pomaly

Od smrti Johna McAfeeho ubehlo šesť mesiacov. Dodnes však nebolo presne objasnené, ako svoj život ukončil. Jeho manželka Janice McAfee neverí oficiálnej verzii, že McAfee mal spáchať samovraždu.

0 komentárov

NEWSLETTER OKRYPTE.SK

Vyšetrovanie smrti Johna McAfeeho

Na Johnove narodeniny napísala Janice list, v ktorom vám poďakovala za prijaté pozdravy.

Včera som mala 39. narodeniny a chcem sa všetkým poďakovať za priania k narodeninám. Pomohli urobiť deň o niečo menej osamelým. pic.twitter.com/PvQU6g6nnD

tweet

V texte sa dočítame, že vyšetrovanie smrti jej manžela napreduje veľmi pomalým tempom. Kým to nebude dokončené, Janice tiež nebude môcť získať Johnove pozostatky, aby zabezpečila jeho pohreb.

Tweet znie:

Samozrejme, predlžovanie vyšetrovania má zabrániť tomu, aby sme sa dozvedeli, čo sa stalo Johnovi, a tiež verím, že preto, aby som zostala tu v Španielsku. Veci boli v posledných mesiacoch dosť napäté.

Pri čítaní týchto slov máte dojem, že Janice je v nebezpečenstve. Bližšie podrobnosti o situácii však neuviedla.

Majk Spirit NFT

Kniha (a film) John McAfee

Medzitým vychádza kniha Marka Eglintona „No Domain: The John McAfee Tapes“. Čoskoro na jej základe vznikne aj film.

Kniha vyjde 4. januára budúceho roka. Jeho obsahom je výpoveď samotného Johna McAfeeho z udalostí roku 2019.

Na zadnej strane obálky je citát Stephena Bannona (bývalého hlavného stratéga Bieleho domu počas vlády Donalda Trumpa), ktorý hovorí o McAfee:

Kúpte si túto knihu, prečítajte si ju a pochopíte, mohlo by niečo, dokonca aj John McAfee, zabiť Johna McAfeeho?

Slová McAfeeho v knihe sú viac motivované vôľou žiť ako zúfalstvom muža, ktorého prenasledujú úrady. Sama Janice v samovraždu neverí, pretože John vo svojom živote „bol zvyknutý všetko pokaziť a začať odznova“.

Môžeme len čakať na pravdu, ktorá vyjde najavo v priebehu vyšetrovania. Aj keď sa to líši od toho, čomu verila jeho manželka a ktokoľvek, kto poznal Johna McAfeeho.

zdroj: blockchain.news, pixabay.com

Prečítaj si aj

Zanechaj svoj komentár