Vyjde prvá séria NFT s názvom HODL

od Martin Tkáč

Hold On for Dear Life bude prvou digitálnou dramatickou sériou. Je zaujímavé, že ho bude režírovať Rob Weiss – výkonný producent populárnej série „Entourage“.

Do televízneho priemyslu vstupujú virtuálne aktíva

Podľa najnovšej správy bude moderná kultúra kryptomien predmetom novej televíznej šou s názvom „Hold On for Dear Life“. Je zaujímavé, že séria sa nebude zameriavať na bitcoin alebo ethereum. Namiesto toho sa zameria na nevymeniteľné tokeny. NFT sú jedinečné digitálne aktíva navrhnuté tak, aby reprezentovali vlastníctvo virtuálnych položiek.

Dej série sa točí okolo mladého technologického podnikateľa Mela. Vedie NFT s názvom Aveer, pomenovanú podľa jej najlepšieho strateného priateľa. V priebehu 10 epizód Mel čelí mnohým prekážkam. Aby mohla nájsť svojho priateľa, bude musieť čeliť mnohým protivníkom a centralizovaným silám.

Hold On for Dear Life bude tiež prvou sériou, ktorá tokenizuje časť svojich ziskov. Bude to možné vďaka tokenu FDL (For Dear Life). Pri bližšom pohľade na názov vidíme, že jeho názov je v skratke HODL. HODLing je jednou z najobľúbenejších investičných stratégií v oblasti kryptomien, ktorá povzbudzuje investorov, aby si držali svoje pozície a nie aby ich predávali impulzívne.

Séria režírovaná Robom Weissom

Je zaujímavé, že producent a režisér série je v tomto odvetví dobre známy, Rob Weiss.

Američan, ktorý bola nominovaný na tri ceny Emmy za produkciu série „Entourage“, uviedol:

Keď som čítal scenár „Hold On for Dear Life“, mal som pocit, že som sa preniesol do sviežeho a jedinečného vesmíru, kde postavy hovorili o peniazoch v úplne novom jazyku. Svet meny sa rýchlo mení a Hold On for Dear Life bude poučný a zábavný zároveň.

Weiss je tiež známy filmovým fanúšikom tým, že píše, režíruje a produkuje „Ballers“, v hlavných úlohách Dwayne Johnson, „The Rock“ a David John Washington.

HODL je prvou sériou o kryptomenách, ale o práci na niekoľkých kryptofilmoch sme už informovali. Rôzni producenti chcú prenášať príbehy okrem iného aj na obrazovky. Podvody OneCoin od bratov Winklevossovcov alebo neslávne známy darknetový trh Silkroad.

zdroj: decrypt.co, pixabay.com

Prečítaj si aj

Zanechaj svoj komentár