Voyager Digital spája svoje sily s Dallas Mavericks

od Martin Tkáč

Basketbalový tím Dallas Mavericks riadený Markom Cubanom je jedným z prvých, ktorí začali akceptovať kryptomeny výmenou za vstupenky na svoje hry a produkty s logom tímu. Teraz obchodná platforma, Voyager Digital oznámila, že sa stane novým partnerom značky.

Voyager Digital spolupracuje s Dallas Mavericks

Platforma na obchodovanie s kryptomenami Voyager Digital podpísala dohodu s basketbalovým tímom Dallas Mavericks s cieľom zvýšiť dostupnosť kryptomien pre fanúšikov tímu.

Voyager Digital vo vyhlásení z 27. októbra oznámil, že sa stane prvým sprostredkovateľom kryptomien, ktorý bude partnerom Dallas Mavericks. To všetko v rámci päťročného kontraktu, ktorý je uzavretý.

„Toto partnerstvo nám dáva príležitosť vzdelávať ľudí na celom svete o tom, ako sa kryptomeny používajú v ich každodennom živote,“ povedal spoluzakladateľ a generálny riaditeľ Voyager Digital Steve Ehrlich.

 

Chceme pomôcť ľuďom naučiť sa alternatívne spôsoby, ako zvýšiť svoje bohatstvo, dosiahnuť skutočnú finančnú slobodu a vybudovať medzigeneračné bohatstvo prostredníctvom kryptomien. Našli sme na to skvelého partnera v spoločnosti Mavericks a ich majiteľa Marka Cubana, ktorý sa na tomto trhu už hlboko angažuje, dodal.

Revolučný tím

Pripomeňme, že pod vedením Marka Cubana sa Dallas Mavericks, slávny basketbalový tím, stal jedným z prvých v NBA, ktorý akceptoval platby v kryptomenách výmenou za vstupenky a jej produkty.

Mnohé spoločnosti a kryptomenové platformy už tiež nadviazali spoluprácu s rôznymi športovými organizáciami, ktoré pôsobia po celom svete. Deje sa tak v čase, keď trh s BTC rastie. Subjekty z nej sú ako sponzori čoraz dôveryhodnejšie.

Kryptomenová burza FTX nedávno oznámila, že sa stala oficiálnym sponzorom Major League Baseball. Predtým mala dohodu, ktorá premenovala štadión v Miami na Miami Heat FTX Arena. Očakáva sa, že tento názov bude platiť do roku 2040.

zdroj: beincrypto.pl, pixabay.com

Prečítaj si aj

Zanechaj svoj komentár