Visa a Mastercard naďalej podporujú Binance aj napriek problémom

od Martin Tkáč

Zatiaľ čo niektoré bankové organizácie obmedzili spoluprácu a komunikáciu s Binance, Visa a Mastercard potvrdili svoju vieru v najväčšiu svetovú burzu kryptomien.

Visa a Mastercard sú na strane Binance

Ako jej služby rástli a popularita rástla, Binance zaujala aj rôzne globálne regulačné orgány. Zatiaľ čo sa akciový trh naďalej snaží zvyšovať svoje požiadavky, niektoré finančné organizácie s nimi prestali spolupracovať.

Medzi nimi je niekoľko gigantov európskych finančných služieb, ako sú Barclays a Santander. Americké nadnárodné spoločnosti Visa a Mastercard však majú priaznivejší prístup k burze cenných papierov.

Podľa správy Financial Times spoločnosť Visa „sleduje vývoj“ spoločnosti Binance. Prečo? Pretože si spoločnosť uvedomuje pretrvávajúce problémy s regulačnými orgánmi, vrátane britského Úradu pre finančné riadenie.

Na druhej strane spoločnosť Mastercard uviedla, že:

Túto situáciu naďalej sledujeme, vrátane toho, ako burzy spĺňajú svoje regulačné požiadavky.

Zatiaľ však žiadna zo spoločností neplánuje zabrániť svojim klientom v zasielaní prostriedkov na účty Binance pomocou kariet. Okrem toho má burza trvalé partnerstvo so spoločnosťou Visa. Dokonca uviedla na trh debetnú kartu pod značkou Visa. Je k dispozícii zákazníkom v mnohých krajinách. Americká finančná firma však dala jasne najavo, že neprestane poskytovať svoju podporu.

zdroj: bitcoin.pl, pixabay.com

Prečítaj si aj

Zanechaj svoj komentár