Veľryba Ethereum hromadne nakupuje SHIB

Veľryba Ethereum hromadne nakupuje SHIB

Anonymná veľryba zo siete Ethereum, ktorá vlastnila tokeny shiba inu v hodnote viac ako 100 miliónov dolárov, kupuje ďalšie jednotky SHIB. Stal sa tak jedným z najväčších držiteľov týchto tokenov, uvádza WhaleStats.

od Martin

Veľryba kupuje SHIB

Veľryba urobila nákup dostatočne veľký na to, aby teraz vlastnla SHIB za 116 miliónov dolárov. Stojí za zmienku, že jeho peňaženka obsahuje aj rôzne tokeny v hodnote 600 miliónov dolárov súvisiace s Adidas, Twitter a YouTube.

15 % peňaženky veľryby tvoria „iné žetóny“ v hodnote 186 miliónov dolárov. Ide o aktíva ako napr matic, ETH alebo SAND.

Tento hráč vlastní aj tokeny „Adidas Metaverse“, ktorých hodnota je v súčasnosti približne 500 miliónov dolárov. Zaujímavosťou je, že hodnota jeho portfólia sa nedávno zvýšila, zo zhruba 610 miliónov dolárov na 1,1 miliardy dolárov. Stalo sa tak v priebehu niekoľkých dní.

Altcoiny sú čoraz lacnejšie

Máte dojem, že investor využíva súčasný pokles trhu. Menšie altcoiny, ako napríklad shiba inu, sa v poslednom čase znehodnocujú. 1 SHIB dnes stojí 0,00002376 $. To je o 22 % menej za týždeň ao 13 % menej ako deň predtým.

Pred ďalšou korekciou na trhu s kryptomenami začalo shiba inu silne rásť. Za krátky čas získal až 50 % svojej hodnoty. Teraz sa však opäť približuje k úrovniam pred korekciou.

Shiba inu

Zmeny na SHIB

Začiatkom roka ohlásil tím stojaci za shiba inu začiatok prvej fázy Doggy DAO – DAO 1 (Beta). Jeho cieľom je urýchliť rast tokenov a zároveň zostať verný étosu decentralizácie.

Podľa oficiálneho blogového príspevku je hlavným cieľom DAO 1 poskytnúť členom komunity token „okamžitej moci“, ktorý im umožní rozhodovať o kryptomenových projektoch a pároch na platforme ShibaSwap. Členovia komunity budú mať tiež vplyv na to, ako sa medzi nich rozdelia ceny BONE.

zdroj: beincrypto.com, pixabay.com

Prečítaj si aj

Zanechaj svoj komentár