VeChain spolupracuje s UFC

od Simona

Nadácia VeChain Foundation podpísala viacročnú zmluvu o marketingovom partnerstve s Ultimate Fighting Championship (UFC) v hodnote takmer 100 miliónov dolárov. Stal sa tak jedným z prvých partnerov UFC v histórii blockchainového trhu.

NEWSLETTER okrypte.sk

Nadácia VeChain spolupracuje s UFC

Pripomeňme, že UFC je najväčším propagátorom a organizátorom podujatí zmiešaných bojových umení (MMA). Na druhej strane VeChain je ekosystém prvej úrovne zameraný na podnikanie. Tento blockchain vám pomáha sledovať vaše dodávateľské reťazce.

Podľa anonymného zdroja citovaného Sports Business Journal má zmluva hodnotu takmer 100 miliónov dolárov a je uzavretá až na 5 rokov. Senior Vice President of Global Partnerships UFC Paul Asencio povedal, že vďaka partnerstvu vzrástli príjmy zo sponzorstva UFC o 30 % v porovnaní s rekordným rokom 2021.

Spolupráca začína okamžite. Dnes, 11. júna, bude logo VeChain vystavené na podujatí UFC v Singapure.

Projekt tvrdí, že nové partnerstvo je „jednou z najhlbších integrácií“. UFC odhaduje, že vďaka spolupráci sa značka VeChain dostane do 900 miliónov domácností v 175 krajinách.

Podľa dohody bude VeChain vlastníkom oficiálnych titulov UFC. Bude sa propagovať aj na digitálnych displejoch počas športových podujatí. Obe spoločnosti budú tiež vytvárať obsah pre sociálne médiá UFC a ďalšie digitálne platformy, ktoré podľa odhadov UFC zasiahnu 200 miliónov ľudí.

Každoročný „Brand Ambassador Fund“ tiež ponúkne rôzne finančné príležitosti športovcom UFC, ktorí sa podieľajú na marketingových snahách VeChain.

ufc

Spolupráca s blockchainovými spoločnosťami

UFC dlhodobo spolupracuje so spoločnosťami z blockchainu a trhu s kryptomenami. Jedným z najväčších partnerstiev UFC je obchod s Crypto.com v hodnote 175 miliónov dolárov. V rámci neho má organizácia vyplatiť bonusy za kryptomeny trom najlepším hráčom, ktorých fanúšikovia vyberú na každom gala. Výherný fond je až 60 000 USD v BTC.

Crypto.com tiež vydal prvú UFC autorizovanú kolekciu NFT v novembri 2021. UFC však pokračuje vo vydávaní ďalších licencovaných NFT už nie s akciovým trhom, ale s vývojárom NFT Dapper Labs.

zdroj: decrypt.co

Prečítaj si aj

Zanechaj svoj komentár