Trust Wallet predstavuje integráciu s Binance Pay a Coinbase Pay

Trust Wallet implementoval rozšírenie pre svoj prehliadač, vďaka ktorému budú môcť používatelia digitálnej peňaženky ukladať, odosielať a prijímať digitálne aktíva na všetkých blockchainoch EVM a Solana.

od Martin Tkáč

Newsletter news
Trust Wallet sa neustále vyvíja

Trust Wallet bola založená v roku 2017 a necelý rok po objavení sa na trhu ho kúpila Binance. Aplikácia je bezpečná a decentralizovaná peňaženka non-custodial. Používatelia tejto digitálnej peňaženky získajú prístup k viac ako 20 000 tokenom založeným na Ethereu a kompatibilné s EVM a rôznymi 63 blockchainmi.

Tento týždeň spoločnosť spustila svoje dlho očakávané rozšírenie prehliadača, ktoré obsahuje integráciu s Binance Pay a Coinbase Pay. Výsledkom je, že používatelia týchto dvoch búrz majú teraz možnosť previesť svoje prostriedky priamo na adresu peňaženky Trust.

14. novembra spoločnosť úspešne spustila svoje rozšírenie o aplikáciu, ktorá je teraz dostupná v prehliadačoch Google Chrome a Opera. Odteraz môžu ľudia používajúci digitálnu peňaženku ukladať, odosielať a prijímať kryptomeny vo všetkých reťazcoch EVM a Solana. Nová aktualizácia navyše obsahuje automatickú detekciu siete. To poskytuje používateľom bezproblémový zážitok z decentralizovaných aplikácií bez toho, aby museli manuálne pridávať blockchainy. Rozšírenie tiež zavádza podporu viacerých peňaženiek, nezameniteľné NFT tokeny, integráciu iných blockchainov nad rámec EVM, ako aj podporu hardvérových peňaženiek.

Binance GIF by Crypto GIFs & Memes ::: Crypto Marketing

16. novembra Binance, najväčšia svetová kryptomenová burza, oznámila zavedenie integrácie Trust Wallet s produktom spoločnosti – Binance Pay. Odteraz už zákazníci Binance nemusia skenovať alebo zadávať adresu peňaženky, ak majú Trust Wallet ako možnosť priameho výberu. Burza tiež oznámila, že prevody nebudú spoplatnené vyšším poplatkom ako za plyn na blockchaine. V súčasnosti je nová funkcia podporovaná iba vo verzii aplikácie Trust Wallet pre Android, hoci Binance už oznámila verziu pre iOS, ktorá by sa mala objaviť „čoskoro“.

Podobne bola vykonaná rovnaká integrácia s Coinbase Pay. Podľa Bipul Sinha, produktového manažéra v Coinbase, je odpoveďou na poslanie burzy možnosť jednoduchého financovania prostredníctvom peňaženky alebo dapp zo strany používateľov. Coinbase plánuje „postaviť most do sveta Web3“.

Pred časom generálny riaditeľ Binance Changpeng Zhao verejne vyjadril podporu Trust Wallet. CZ uviedla, že „starostlivosť o seba je základným ľudským právom“. To by samozrejme nemalo nikoho prekvapiť, ak vezmeme do úvahy, ako sme už spomínali, že od roku 2018 je vlastníkom poskytovateľa digitálnej peňaženky Binance.

Prečítaj si aj

Zanechaj svoj komentár