TRON spúšťa motivačný fond zameraný na tvorcov z komunity Terra

TRON spúšťa motivačný fond zameraný na tvorcov z komunity Terra

od Martin

TRON DAO oznámila spustenie motivačného fondu vo výške 10 miliónov dolárov. Chce podporovať vývojárov Terra pri migrácii do ekosystému TRON, vrátane multi-chain riešenia BitTorrent Chain (BTTC).

Motivačný fond TRON

Vývojárom a užívateľom Terra bude pridelený stimulačný fond vo výške 10 miliónov dolárov, aby podporili ich prechod do ekosystému TRON / BTTC. Migrácia umožní komunite Terra zotaviť sa z pádu LUNA a pokračovať vo svojich inovatívnych aktivitách. Ďalšie podrobnosti budú nasledovať čoskoro.

Napriek nestálym trhovým podmienkam ekosystém TRON naďalej rastie so zavedením USDD, decentralizovaného algoritmického stablecoinu, ktorý spoločne spustili TRON DAO Reserve a popredné blockchainové inštitúcie. USDD je viazaný na americký dolár (USD) prostredníctvom TRX a algoritmicky udržiava cenovú stabilitu pod dohľadom rezervy TRON DAO.

TRON DAO Reserve oznámila, že niekoľko špičkových inštitúcií ako Alameda Research, Amber Group, Poloniex, ANKR, Mirana a nedávno Multichain ako členovia bieleho zoznamu sa chystajú vyradiť USDD. Ďalšie mená budú známe v najbližších týždňoch.

Rezerva TRON DAO tiež zvýšila svoje diverzifikované rezervné aktíva na 82 341 872 USD v BTC. K tomu sa pridávajú tokeny TRX v hodnote 181 643 872 USD a USDT v hodnote 295 200 000 USD.

USDD bol vytvorený s cieľom vyvinúť moderný a decentralizovaný finančný systém na blockchaine. TRON DAO Reserve si kladie za cieľ chrániť globálny blockchainový trh a odvetvie kryptomien s dlhodobými záväzkami na inštitucionálnej úrovni.

Motivačný fond pre TRON

Hackaton 2022

Toto nie je koniec prekvapení z tábora TRON. Dlho očakávaný TRON Grand Hackathon 2022 odštartoval v pondelok 16. mája. Celkový cenový fond sa teraz zdvojnásobil na 1 milión USD kvôli obrovskému záujmu komunity po úspechu prvého vydania.

Hackathon tiež podporí víťazov a tvorcov najlepších nápadov rôznymi zdrojmi, vrátane potenciálnych možností financovania prostredníctvom TRON a BTTC Ecosystem Fund, ako aj poskytovaním likvidity a integráciou s partnerskými burzami. Prihlášky do druhej sezóny Hackathonu sa uzatvárajú v pondelok 25. júla.

Ako sa trh opäť transformuje a vyvíja, TRON DAO naďalej obhajuje decentralizáciu internetu prostredníctvom technológie blockchain a bude naďalej podporovať každého, kto chce vybudovať a vytvoriť decentralizovanejšiu budúcnosť, pripúšťa projekt.

zdroj: cointelegraph.com

Prečítaj si aj

Zanechaj svoj komentár