Tony Hawk bude mať svoj skatepark v The Sandbox

od Martin Tkáč

Legendárny skateboardista Tony Hawk, The Sandbox a Autograph vytvárajú nové Web3 prostredie pre skaterov, nadšencov kryptomien a hráčov z celého sveta.

NEWSLETTER okrypte.sk
Tony Hawk v metaverse

13. júla Tony Hawk, jeden z najznámejších skateboardistov na svete, oznámil svoju spoluprácu s virtuálnym metasvetom The Sandbox založeným na blockchaine. Cieľom je vytvoriť „najväčší virtuálny skatepark, aký bol kedy vybudovaný“.

Podľa videa zverejneného The Sandbox a zdieľaného Hawkom bude v metaverse nielen predávať skateboardy a skateboardové príslušenstvo, ale tiež poskytne používateľom prístup k editačným nástrojom, ktoré im pomôžu vytvoriť skatepark ich snov.

Je známe, že „Tony Hawk LAND“ bude pozostávať z 36 pozemkov, čo je dosť na to, aby si zaslúžilo titul najväčšieho skateparku, aký bol kedy v metaverse postavený.

Tony Hawk v prezentácii povedal, že skatepark „bude niečo, čo sme ešte nevideli.“ Pripomeňme, že séria hier „Tony Hawk Pro Skater“ zarobila viac ako 1,4 miliardy dolárov a zahŕňa mnoho skateparkov a trás. Z toho vyplýva, že sa očakáva, že nový projekt tento úspech prekoná.

„Celý život som bol fanúšikom nových technológií – od úplne prvých videohier a domácich počítačov s možnosťami CGI – takže som fascinovaný metasvetom a som nadšený, že môžem priniesť našu kultúru do virtuálnej krajiny The Sandbox, “

dodal Hawk.

Ani The Sandbox, ani Tony Hawk nezverejnili žiadne podrobnosti o tom, kedy sa projekt naplno rozbehne.

Tony Hawk

NFT

Toto nie je koniec Hawk prekvapení. Autograph vytvorí NFT a avatarov spojených s jeho postavou – ikonické skateboardy, vybavenie a oblečenie.

Dillon Rosenblatt, spoluzakladateľ a generálny riaditeľ spoločnosti Autograph, povedal, že spoločnosť je nadšená zo spolupráce s The Sandbox a Tony Hawk. Chce ponúknuť „nové pohlcujúce zážitky, ktoré sa nedajú vytvoriť mimo metavesmíru“.

„V Autograph sa snažíme vybudovať inak nedosiahnuteľné zážitky pre fanúšikovskú komunitu a toto je krok k nášmu cieľu jedinečne a vo veľkom ich spojiť,“ dodal.

zdroj: blockchain.news

Prečítaj si aj

Zanechaj svoj komentár