TIME vybuduje Times Square v metaverse The Sandbox

od Simona

Časopis TIME spája svoje sily s The Sandbox. Cieľom tejto spolupráce je vybudovať virtuálne námestie Times Square v metaverse. Ikonický tlačový titul tak pokračuje vo svojej expanzii vo svete kryptomien a NFT.

NEWSLETTER okrypte.sk

Budovanie virtuálneho námestia Times Square

Podľa oficiálneho oznámenia bola iniciatíva inšpirovaná „virtuálnym duchom a energiou“ skutočnej štvrte Times Square v New Yorku.

Times Square je ikonické kultúrne, obchodné a turistické centrum v centre Manhattane v New Yorku. Oblasť je známa svojimi obrovskými, svetelnými reklamnými bilbordmi a je považovaná za „srdce New Yorku“.

TIME plánuje vytvoriť niečo podobné, ale v metaverse verzii. Nové partnerstvo umožní mediálnej spoločnosti vybudovať TIME Square na jej elektronickom pozemku v The Sandbox, čím sa stane vôbec prvou stránkou TIME v metasvete, odkedy značka minulý rok vstúpila na trh NFT.

Pripomíname, že v septembri 2021 táto ikonická mediálna spoločnosť spustila TIMEpieces, komunitnú iniciatívu NFT, ktorá obsahuje originálne diela viac ako 40 vplyvných umelcov. V súčasnosti sa táto komunita môže pochváliť až štyrmi kolekciami NFT Genesis, Inspiration, Long Neckie Women of the Year, Slices of TIME a Beatclub Collectiond.

Podľa prezidenta TIME Keitha A. Grossmana je cieľom spoločnosti vybudovať virtuálne prostredie, ktoré sa stane „srdcom metavesmíru“.

„Naším cieľom je vytvoriť destináciu, ktorá bude srdcom metasveta. Od spustenia TIMEPieces v septembri 2021 sa zameriavame na rozvoj komunity na Web3, ktorý ťaží z úžasnej 100-ročnej tradície a prístupu, ktorý TIME vytvoril, “povedal.

times square

„Prírodný most“

TIME Square má slúžiť ako integračná platforma pre majiteľov TIMEPieces, aby si mohli vychutnať jedinečné zážitky, ako je účasť na stretnutiach a podujatiach organizovaných TIME Studios na vzdelávacie a rekreačné účely.

Grossman tiež poznamenal, že TIME Square poskytne „prirodzený most“ medzi „virtuálnou komunitou spoločnosti, historickými vzťahmi, globálnymi vzťahmi a skutočnými udalosťami“.

V komentári k partnerstvu Sebastien Borget, spoluzakladateľ The Sandbox, zdôraznil dôležitosť značky TIME pre jeho metavesmír.

„V spolupráci s TIME pridávame TIMEPieces ako bijúce srdce a dušu tohto virtuálneho Manhattanu,“ povedal.

zdroj: decrypt.co

Prečítaj si aj

Zanechaj svoj komentár