Tesla s podpisom Elona Muska v aukcii

od Martin Tkáč

Autographia a Token HODL dali do aukcie model Tesla podpísaný Elonom Muskom aj vo forme NFT.

Autographia, spoločnosť vyrábajúca originálne suveníry, oznámila aukciu autentického modelu Tesla podpísaného Muskom spolu s jeho verziou NFT. Fyzický predmet je podpísaný tvorcom spoločnosti Tesla a overený spoločnosťou Beckett, zatiaľ čo verzia NFT je presná digitálna replikácia.

Debut NFT spoločnosti Tesla

S veľkým vzrušením otvárame túto príležitosť, ktorú v krajine spomienok niekoho tak vplyvného ako Elon Musk este nevidela.

Na správe aukcie spolupracovala spoločnosť so suvenírmi s DeFi hubom HODL Token. Model Tesla NFT podpísaný Muskom bude úvodným vstupom na jeho nový trh s diamantmi HODL.

Martin komentoval spoluprácu:

HODL sa skladá z inteligentných a moderných kupcov kryptomeny a tešíme sa, že môžeme predstaviť naše suveníry novým skupinám, ktoré si vážia NFT a môžu ukázať hodnotu, ktorú suveníry prinášajú ako investíciu v krátkodobom a dlhodobom horizonte.

Ako trh NFT pokračuje vo svojom medzníku, do priestoru kryptomien skočí stále viac cudzincov. Aukcia pre NFT začína 29. augusta o 20:00 a trvá 10 dní s počiatočnou ponukou 7,5 ETH.

Pižmový efekt

Zakladateľ spoločnosti Tesla mal v roku 2021 hlboký vplyv na trh s kryptomenami. Dokonca aj bývalý minister práce Robert Reich uviedol, že tweety miliardára mali na trh veľký vplyv.

V priebehu roka sa Elon Musk stále viac a viac verejne presadil v odvetví kryptomien. V júli Musk zmenil svojho avatara na Twitteri na logo Dogecoin a cena tokenu vyskočila o 20%.

zdroj: beincrypto.pl, pixabay.com

Prečítaj si aj

Zanechaj svoj komentár