Ťažba kryptomien cez Cryptotab

od Martin Tkáč

CryptoTab je jeden z najjednoduchších projektov zameraných na ťažbu kryptomien, konkrétne BTC. Ide o „štandardný“ webový priehladač, ktorý vám okrem prehliadania stránok umožňuje tento čas z úročiť aj ťažením bitcoinu.

Obsah

Čo môžeme očakávať?

Ťažba pomocou webového prehliadača bola rozšírená hlavne v minulosti ale nebola bezpečná. Na stránkach boli škodlivé skripty a vírusy, ktoré využívali výkon na ťažbu. Dnes ale všetko inak a ťažba cez web je bezpečná. Veľmi o to usilujú najmä aktuálne spoločnosti na trhu.

Ako presne to funguje?

Oficiálnu stránku spoločnosti nájdete TU

CryptoTab môžete používať ako doplnok do GoogleChrome alebo ako klasický priehladač do PC, mobilu alebo tabletu.

Na webe trávime naozaj veľa času a z úžitkovať tento čas ťažbou je naozaj lákavé. Od ťažby však nečakajte veľké zárobky ide skôr o menší objem satoshi.

Zaujímavý je program affilate kde sú výťažky niekoľko násobne vyššie. CryptoTab už viac krát avizoval, že na ťažbu využíva vlastný pool a logika výtažby je postavená na počte ľudí – čí viac ľudí taží, tým získajú všetci vyššie výťažky.

Je tento projekt dôveryhodný?

Projekt sme testovali nejakú dobu a môžeme povedať, že je dôveryhodný. Vyťažené BTC sme si poslali do súkromnej peňaženky a všetko prebehlo v poriadku. Môžeme teda povedať, že služba je funkčná.

Záver

Projekt CryptoTab je zaujímavý svojou jednoduchosťou a tým, že sa spája s činnosťou ktorú bežne realizujeme – prehliadanie webu. Zisky niesú ani z ďaleka zaujímavé ale po zapojení ďalších ľudí ako „affilate“ sa násobia a naberá to zmysel. Ak si chcete ako začiatočníci odskúšať ťažbu jednoduchým spôsobom službu odporúčame.

zdroj: cryptotab.com, pixabay.com, koláž oKrypte

Prečítaj si aj

Zanechaj svoj komentár