TAG Heuer akceptuje kryptomeny

od Martin Tkáč

Podľa tlačovej správy, ktorú zverejnil výrobca luxusných švajčiarskych hodiniek – TAG Heuer, spoločnosť uzavrela partnerstvo s BitPay. To všetko na akceptovanie digitálnych aktív ako spôsobu platby za vaše produkty.

TAG Heuer prijíma platby v kryptomenách

Ďalšia spoločnosť uzavrela partnerstvo so spracovateľom platieb kryptomien BitPay na prijímanie kryptomien. Je výrobcom luxusných hodiniek TAG Heuer. BitPay sa postará o prevod digitálnych aktív platených zákazníkmi na fiaty.

Na začiatku bude možné hodinky zakúpiť pomocou 12 kryptomien. Pôjde o bitcoin, ethereum, bitcoin cash, SHIB a DOGE meme mince a päť stabilných mincí spojených s dolármi.

Stojí za zmienku, že nebude stanovená minimálna suma nákupu. Maximálna hodnota jednej transakcie je však 10 000 eur.

CEO TAG Heuer podporuje bitcoiny

Frédéric Arnaulta povedal, že jeho spoločnosť sleduje Bitcoin od začiatku. Podľa neho sa zdá, že sa v blízkej budúcnosti stane celosvetovou integrovanou technológiou, bez ohľadu na kolísavosť jej priebehu.

Spoločnosť sa v budúcnosti plánuje transformovať na Web3, začať používať blockchain a otvoriť sa aj NFT. Arnault uviedol, že integrácia platieb v kryptomenách je len prvým krokom k tomuto cieľu.

Generálny riaditeľ sa teší na pozitívne výsledky funkcie platieb kryptomenami pre značku aj jej amerických zákazníkov.

Ako luxusná značka sme sa museli uistiť, že náš vstup do Web3 spĺňa naše štandardy excelentnosti. Vďaka našim efektívnym interným tímom a podpore BitPay sme schopní ponoriť sa do tohto nového finančného sveta tým najlepším možným spôsobom. Táto nová funkcia platieb v kryptomenách je len začiatkom mnohých zaujímavých projektov pre TAG Heuer vo svete Web3.

Ďalšie nedávne partnerstvá BitPay

Za posledné dva mesiace BitPay umožnil niekoľkým ďalším veľkým globálnym spoločnostiam integrovať platby v digitálnych menách.

Medzi nimi sú medzi inými Holandská cestovná kancelária Taylor Travel Management Group, globálny realitný gigant Jamestown, charterová a maklérska spoločnosť pre luxusné jachty Camper & Nicholsons a niekoľko ďalších.

zdroj: beincrypto.com

Prečítaj si aj

Zanechaj svoj komentár