Svet celebrít sa otvára kryptomenám. Paris Hilton „miluje“ bitcoin.

od Martin Tkáč

Mainstream sa stále viac otvára kryptomenám. Paris Hilton popisuje svoju „lásku“ k bitcoinom na sociálnych sieťach, pričom filmová hviezda Reese Witherspoonová svojim fanúšikom priznala, že investovala do etherea.

Paris Hilton, podnikateľka, a dedička Hiltonovcov, nedávno zdôraznila, že bitcoin „miluje“.

Milujem to # Bitcoin😍💎

 

Hilton komentovala príspevok Michaela Saylora, ktorý znel: „Diamanty môžu byť vašim najlepším priateľom, ale bitcoin je navždy.“

Reese Witherspoon investuje do ETH

Herečka Reese Witherspoon zasa priznala, že v poslednom čase je investorkou na trhu s kryptomenami. Pochválila sa tým na Twitteri.

Práve som kúpila moje prvé ETH! Urobme to #cryptotwitter

 

Reese Witherspoon je americká herečka a držiteľka Oscara za úlohu June Carter vo filme „Walk the Line“. Hrala v mnohých filmoch, ale je známa predovšetkým vďaka romantickým komédiám.

Kryptomenová komunita ju privítala s veľkým nadšením. Stojí však za zmienku, že nejde o prvé prípady známych ľudí, ktorí priznávajú, že investujú do digitálnych mien.

Maisie Willaims, Mike Tyson a mnoho ďalších

Pripomeňme si, že v novembri 2020 sa Maisie Willaims známa predovšetkým vďaka úlohe Aryho Starka zo série „Hra o tróny“ – pýtala svojich fanúšikov na sociálnych sieťach, či má investovať do kryptomien. Hlasy boli rozdelené, ale zrejme počúvala priaznivcov BTC a kúpila si prvé mince.

A hviezda YouTube KSI v auguste poznamenala, že ľudia by mali používať bitcoin ako nástroj dlhodobých investícií.

Ešte stále nie je koniec. Záujem o kryptomeny už predtým prejavila aj boxerská legenda Mike Tyson. Rovnako ako žijúca hip-hopová legenda Busta Rhymes.

Fanúšikom BTC je určite 50 Cent. V minulosti rapper predal svoj album „Animal Ambition“ za bitcoin. Podobnú vec urobila skupina Mastodon, ktorá fanúšikom ponúkla ich album „Once More ‚Round the Sun“ výmenou za BTC.

Bjork zašiel ešte o krok ďalej a svoju mincu vydal pred niekoľkými rokmi pri príležitosti propagácie vydavateľstva Utopia.

zdroj: blockchain.news, pixabay.com

Prečítaj si aj

Zanechaj svoj komentár