Spoločnosť Warner Bros. pripravuje NFT „Pán prsteňov“

Spoločnosť Warner Bros. pripravuje NFT „Pán prsteňov“

Spoločnosť Warner Bros. začala spoluprácu so spoločnosťou z trhu Web3 Eluviow. Cieľ? Vytvorenie „Movieverse“, ekosystému NFT, ktorý bude prepojený s najznámejšími filmami, na ktoré spoločnosť vlastní práva. Ako prvý „Pán prsteňov“.

0 komentárov

Newsletter news

Pán prsteňov v 4K

Nejde len o samotné NFT. Tri kultové filmy, ktoré sú premietaním nemenej slávnej knižnej trilógie, sú teraz fanúšikom dostupné v predĺženej verzii (3 hodiny 48 minút) a v 4K UHD kvalite. Okrem toho je k dispozícii viac ako osem hodín bonusových záberov a komentárov, ako aj fotogalérie.

Fanúšikovia si môžu vybrať medzi dvoma verziami tokenov. Prvou sériou je Mystery Edition (30 dolárov za kus, limitovaný náklad 10 000 kópií). Alternatívou je Epic Edition (cena: 100 dolárov za kus, zásoba: 999 kópií). Čím sa od seba tieto dve kolekcie líšia? Verzia Epic obsahuje bonusové fotogalérie a skryté zberateľské predmety AR na kontrolu na telefónoch.

Fanúšikovia „Pána prsteňov“ teraz môžu získať, zúčastniť sa a obchodovať s epickým, živým mediálnym zážitkom, ktorý ich nepochybne prekvapí a poteší,“ povedala Michelle Munson, generálna riaditeľka spoločnosti Eluvio.

„Je to skutočne projekt pre masové publikum, nielen pre nadšencov Web3, a preto je taký nezvyčajný a pútavý,“ dodala.

The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring (Extended Edition) Digital Movie NFT bude možné zakúpiť od 21. októbra.

Ako Eluvio dodáva, Warner Bros. v budúcnosti chce vydať viac svojich filmov vo formáte NFT. Takto má vzniknúť „WB Movieverse“.

Stojí za to dodať, že NFT súvisiace s „Pulp Fiction“ sa už na trhu objavili. Boli spojené s exkluzívnym obsahom z tohto najslávnejšieho filmu Quentina Tarantina.

The Lord of the Rings

Prstene moci

„Vládca …“ je fantasy román od J.R.R. Tolkien, odohrávajúci sa v mytologickom svete Stredozeme. Rozpráva príbeh o skupine hrdinov, ktorých úlohou je zničiť titulný prsteň, ktorý dáva jeho majiteľovi veľkú moc.

V poslednej dobe sa Amazon snaží rozšíriť svet Stredozeme pomocou série „The Rings of Power“. Táto rozpráva o udalostiach pred tými, ktoré poznáme z „Vládcu…“. Inscenácia sa však ukázala ako umelecký neúspech.

Prečítaj si aj

Zanechaj svoj komentár