Spoločnosť Revolut zaraďuje DOGE

od Martin Tkáč

Spoločnosť Revolut práve vo svojom oficiálne oznámila, že do svojej aplikácie zavádza ďalšiu kryptomenu. Je zaujímavé, že ide o dogecoin. To znamená, že dnes môžete na platforme spoločnosti obchodovať až 30 digitálnych mien. Spoločnosť nedávno využila rozmach na trhu s kryptomenami a predstavuje ďalšie digitálne mince.

Revolut a DOGE

Revolut vidiac dopyt na trhu, zavádza čoraz viac kryptomien. Umožňuje svojim klientom obchodovať s novými digitálnymi aktívami. Už nejaký čas každý utorok pridáva novú menu.

V rámci série „Nové tokeny v utorok“ bolo minulý týždeň pridaných 8 nových tokenov: ATOM, NKN, MATIC, ALGO, CELO, BAND, LINK a TRB.

Revolut teraz oznámil, že zavádza dogecoin. Zaujímavosťou je, že kryptomena bola pridaná po návrhoch používateľov spoločnosti, ktorí o ňu žiadali niekoľko mesiacov.

Kto vypustil DOGE? Dogecoin už v ponuke Revolut!
Vypočujeme si vaše návrhy a dotazy a o DOGE ich bolo veľa, takže existuje Dogecoin a ďalších osem nových kryptomien. V posledných dňoch sa v aplikácii objavili ATOM, NKN, MATIC, ALGO, CELO, BAND, LINK a TRB a dnes už aj DOGE.

napísala spoločnosť Revolut vo svojej správe.

Ako nakupovať dogecoiny pomocou aplikácie Revolut? Je to ľahké. Stačí prejsť na kartu Kryptomeny a „kliknúť“ na pole Invest. V ďalšom kroku stačí v zozname zvoliť dogecoin a zadať sumu, za ktorú chcete kúpiť mince.

DOGE

DOGE z kryptomeny sa stáva jednou z popredných digitálnych mien na svete. Je to hlavne výsledok akcií Elona Muska, ktorý začal propagovať dogecoin pomocou svojho účtu na Twitteri. Vtipkoval, že chce byť výkonným riaditeľom projektu a dodal, že DOGE je „kryptomena ľudí“.

Dnes stojí 1 dogecoin 0,33 USD, teda 2,6%. viac ako včera, ale zároveň až o 22 percent. pred menej ako 7 dňami. ATH kryptomeny je približne 0,72 USD.

Spoločnosť Revolut, ktorú v júli 2015 založil Nikolay Storonski narodený v Rusku je ako sama hovorí, „alternatívou ku globálnemu bankovému systému“. Spoločnosť vydáva platobné karty kompatibilné so systémom Mastercard.

zdroj: pixabay.com, bitcoin.pl

Prečítaj si aj

Zanechaj svoj komentár