Spoločnosť Pantera Capital predpovedá silný býčí trh s kryptomenami. Čo čaká investorov?

Americký hedžový fond Pantera Capital tvrdí, že kryptomeny čaká "silný býčí trh".

od Martin Tkáč

Predpoveď spoločnosti Pantera Capital

Pantera Capital je americký hedžový fond špecializujúci sa na digitálne aktíva. Teraz sa podelil o svoju prognózu toho, čo sa bude diať na trhu s kryptomenami v nasledujúcich mesiacoch.

Dan Morehead, zakladateľ a riadiaci partner spoločnosti Pantera, vysvetlil, že fond, ktorý spravuje, má za sebou „tri úplné bláznivé cykly – obrovské nárasty a potom bohužiaľ pokles o približne 85 %“.

Myslím, že teraz sme na začiatku štvrtého veľkého cyklu

– nalial nádej do sŕdc investorov.

Ďalej zdôraznil, že za posledné dva roky „sa udiali všelijaké vzácne, šialene zlé veci – také, ktoré sa stávajú raz za generáciu“. Pravdepodobne mal na mysli krachy projektov ako FTX a Terra.

Teraz sa však šéf Panteru domnieva, že „nasledujúcich 18 alebo 24 mesiacov bude pravdepodobne poznačených silným býčím trhom s kryptomenami“.

Zdá sa, že inštitucionálne prijatie sa zrýchľuje po tom, ako sa v januári spustil spotový bitcoinový ETF

– ďalej napísal.

Vzhľadom na to, že halving sa očakáva už koncom apríla 2024, sme presvedčení, že súbeh týchto pozitívnych faktorov poskytne silný vietor do chrbta pre ďalší býčí trh

– uviedol faktory, ktoré budú hnacou silou rastu.

Ide o kľúčový moment, v ktorom odstránime traumatické, hrozné udalosti z kapitálových trhov a blockchainového priestoru z posledných rokov, v kombinácii s pozitívnymi vecami, ako je halving a regulačná jasnosť – všetko sa deje v rovnakom čase

– uzavrel.

V auguste minulého roka naznačil, že bitcoin po halvingu zdražie na 148 000 USD.

Prečítaj si aj

Zanechaj svoj komentár