Snoop Dogg vydáva NFT „Decentralized Dogg“

od Martin Tkáč

Rapper Snoop Dogg vydáva svoje NFT „Decentralized Dogg“. Ide o výsledok spolupráce s multimediálnym umelcom Coldom.

NEWSLETTER OKRYPTE.SK

Decentralized Dogg

„Decentralized Dogg“ odvysielaný na SuperRare 29. novembra o 19:15 UTC je daný do dražby, ktorá potrvá do 3. decembra. SuperRare je digitálny NFT trh, ktorý vychádza v ústrety kupujúcim, ktorí chcú zaplatiť za exkluzívnejšie tokeny.

NFT predstavuje 3D koláž pozostávajúcu z 10 rôznych portrétov Snoop Dogga z rôznych období jeho života. K tomu je pridaný originálny soundtrack NFT inšpirovaný od samotného Snoopa.

VYDANIE NOVÉHO ARTWORKU
Coldie x @SnoopDogg
Decentral Eyes Dogg
1/1 na @SuperRare
Aukcia sa končí 3. decembra 17:00 PT / 20:00 ET
Umenie od Coldieho
Exkluzívny zvuk od @SnoopDogg
Spojte sa, aby to bolo zábavné a experimentálne.
Konečné vydanie 1/1 série portrétov Decentral Eyes v štýle OG

Nick Adler, rapperov dlhoročný spolupracovník na inováciách a investíciách povedal, že NFT je len „začiatkom Snoopových aktivít na trhu NFT a v tomto umeleckom priestore“.

Dodal, že hudobník je „absolútne otvorený budúcej spolupráci s Coldiem alebo inými ikonickými umelcami NFT.“ Coldie pre Cointelegraph povedal, že hudobníkov manažment ho priamo kontaktoval ohľadom práce na NFT cez SuperRare.

V nedávnom rozhovore pre NFT Snoop Dogg povedal:

Táto technológia ma inšpirovala k tomu, aby som prehodnotil, ako pracujem, a vydal svoje umenie svetu. Chcem, aby toto dielo vyniklo ako reprezentácia mojej vízie v metaverse.

Umelecké dielo bude vystavené na SuperRare’s NFTnow x Christie’s „The Gateway“ počas Miami Art Week 3. decembra. Objaví sa aj na Flagler Street Art Festivale v Monolithu počas Miami Art Week medzi 30. novembrom a 5. decembrom.

Majk Spirit NFT

Cozomo de ‚Medici

21. septembra Snoop oznámil, že na internete používa pseudonym „Cozomo de ‚Medici“. Tak sa ukázalo, že je to slávny zberateľ NFT. Peňaženka spojená s účtom „Cozomo de ‚Medici“ obsahuje značnú zbierku NFT v hodnote viac ako 17 miliónov dolárov, vrátane deviatich CryptoPunk a množstva tokenov súvisiacich s marihuanou.

Calvin Cordozar Broadus Junior, známejší ako Snoop Dogg, je americký rapper, spevák, herec a maliar. Do roku 1998 bol známy ako Snoop Doggy Dogg a od roku 2012 používa aj pseudonym Snoop Lion v kontexte svojich diel reggae a Snoopzilla v spolupráci s hudobníkom menom Dâm-Funk.

zdroj: beincrypto.pl, pixabay.com

Prečítaj si aj

Zanechaj svoj komentár