Small Love Potion sa zvyšuje o 100 %. Axie Infinity spúšťa DEX

od Martin Tkáč

Token Axie Infinity’s Small Love Potion (SLP) sa za posledných 24 hodín zvýšil o 100 %. To všetko vďaka spusteniu novej decentralizovanej burzy od Axie Infinity.

Play-to-Earn je naďalej dominantným poľom v kryptomenovom priemysle a dnešný rast je toho ďalším dôkazom. Small Love Potion je token, ktorý je súčasťou ekosystému Axie Infinity. Vo všeobecnosti ide o kryptomenu, ktorú hráči zarábajú pri hraní. Okrem toho sa dá použiť na výrobu nových Axies.

Za posledných 24 hodín sa cena SLP zvýšila o 100 % a potom sa mierne zotavila.

Čo spôsobilo zvýšenie SLP?

Existuje niekoľko dôvodov, ktoré môžu vysvetliť tento závratný nárast SLP. Po prvé, v poslednom týždni po rozhodnutí Facebooku zmeniť značku Meta a zamerať sa na budovanie metaverza, celý ekosystém hrania za zárobok zaznamenal rast. To viedlo k tomu, že niektoré žetóny ako SAND a MANA sa rýchlo pohybovali nahor. Na druhej strane, Axie Infinity dnes oznámila, že spustila svoj vlastný DEX, Katana.

Dnes sme o krok bližšie k prosperujúcejšej budúcnosti nášho národa ✨
Katana, Ronin Dex, vysiela naživo!
Teraz môžete vložiť likviditu a vymeniť tokeny. Odmeny RON budú aktivované pre fondy AXS / ETH & SLP / ETH koncom tohto týždňa.

Burza aktivuje RON pre fondy AXS / ETH a SLP / ETH koncom tohto týždňa. Je dosť možné, že práve preto investori nakladajú svoje peňaženky až po okraj.

Axie Infinity získa 150 miliónov USD

Ako bolo nedávno oznámené, Axie Infinity získa približne 150 miliónov dolárov vo svojom kole financovania zo série B. Podľa nedávnej správy, ktorá uvádza dva neidentifikované zdroje, bude kolo financovania hostiť populárna americká spoločnosť rizikového kapitálu Andreessen Horowitz.

Axie Infinity je tiež na dobrej ceste, aby do konca roka vygenerovala približne 1 miliardu dolárov z príjmov z transakcií v hrách. Jeho tvorcovia, Sky Mavis, si z tejto sumy nechajú 17 %.

Len v septembri hra vyzbierala približne 64 934 ETH. Toto množstvo mincí má teraz hodnotu okolo 25 miliónov dolárov. Toto číslo je však nižšie ako augustové čísla.

zdroj: beincrypto.pl, pixabay.com

Prečítaj si aj

Zanechaj svoj komentár