Shiba inu má už jeden milión HODLerov

od Martin Tkáč

Napriek nedávnym nepokojom a poklesu dopytu v porovnaní s obdobím pred niekoľkými mesiacmi sa základňa používateľov Shiba Inu rozrástla na milión peňaženiek. Krátko po tom, ako tím novinky predstavil, natívny token vyskočil na dvojcifernú hodnotu. Odvtedy však opäť ustúpil.

NEWSLETTER OKRYPTE.SK

Rok meme mincí

Okrem NFT a DeFi sa rok 2021 zapíše do histórie ako rok meme coinov. To všetko vďaka obrovskej popularite a rastúcim cenám Dogecoinu a jeho kópií.

Jednej z nich, ktorá uzrela svetlo sveta minulý rok, sa podarilo ovládnuť trh v treťom štvrťroku. Hovoríme o shiba inu (SHIB).

Samozvaný zabijak DOGE vyletel až na rekordnú cenu 0,000086 $. Stala sa tak najlepšou investíciou roka. Jej návratnosť investícií bola viac ako 100 000 000 %.

V jednom momente shiba dokonca prekonala DOGE z hľadiska trhovej kapitalizácie. To všetko nepochybne prilákalo nových používateľov, ktorí stále rátajú s rýchlymi ziskami.

Majk Spirit NFT

Rýchly rast osvojenia

Počas niekoľkých nasledujúcich mesiacov zaznamenalo prijatie projektu obrovský nárast. Tím včera oznámil, že bol dosiahnutý obrovský míľnik, jeden milión držiteľov SHIB.

Toto je stále vzdialený výsledok najrozšírenejšej a najpopulárnejšej kryptomeny, bitcoinu. Pôvodná kryptomena má takmer 39 miliónov aktívnych adries. Napriek tomu je to stále dôležitý úspech. Najmä vzhľadom na fakt, že pred rokom o tomto meme coine nikto nepočul.

Počet #Bitcoinových adries s nenulovým zostatkom dosiahol nové historické maximum 38,76 milióna adries.
Predchádzajúce maximum 38,7 milióna bolo stanovené pred siedmimi mesiacmi 23. apríla, pričom úplné zotavenie trvalo 213 dní.

Krátko po tom, čo tím zverejnil správy na Twitteri, cena SHIB vzrástla z denného minima 0,000039 USD na maximum 0,000048 USD. Napriek tomu sa token, ako väčšina z nich, stiahol späť a momentálne je v oblasti 0,00004 USD.

Taký hrdý a úžasný míľnik pre #ShibArmy! $ SHIB dosahuje 1 000 000 držiteľov.

Dnes všetci fandíme a oslavujeme tento veľký moment v histórii SHIB. # 1MFRIENDSHIBS #SHIB

Tento míľnik prichádza v zaujímavom momente, keď sa zdá, že dopyt po meme minciach klesá.

zdroj: beincrypto.pl, pixabay.com

Prečítaj si aj

Zanechaj svoj komentár