Shiba inu

Shiba inu je podľa CoinMarketCap najobľúbenejšou mincou roku 2021

Rok 2021 bol nepochybne skvelým obdobím pre shiba inu (SHIB). Minca lámala rekord za rekordom. Investori, ktorí vstúpili do projektu včas, dosiahli kolosálnu návratnosť investícií. Ukazuje sa, že to nie je všetko. SHIB bola tiež najsledovanejšia minca na CoinMarketCap v roku 2021. Takzvaný DOGE killer dokonca prekonal aj BTC a ETH.

0 komentárov

NEWSLETTER OKRYPTE.SK

Podľa CoinMarketCap zaznamenala shiba inu za posledných 12 mesiacov viac ako 188 miliónov zobrazení. To je zhruba o 43 miliónov viac ako bitcoin, ktorý si tento rok pozrelo 145 miliónov krát.

Bez ohľadu na hodnotenie, tu je to, čo používatelia #CoinMarketCap tento rok najviac pozerali! 🔝 🔥 #CoinMarketCapUnwrapped pic.twitter.com/CDP1ZXv5jI

Dogecoin sa umiestnil na treťom mieste so 107 miliónmi videní. Ďalšími projektmi sú Cardano a Ethereum s 86 a 81 miliónmi zhliadnutí.

Zaujímavosťou je, že Shiba Inu existuje len 15 mesiacov, no momentálne je na 13. mieste medzi najväčšími kryptomenami na svete podľa trhovej kapitalizácie.

Len v októbri vzrástol SHIB za štyri dni o 133 %. Minca dosiahla teda ATH 0,000088 USD. Býci posunuli trhovú kapitalizáciu na viac ako 41,5 miliardy dolárov.

Potom bola minca v prvej desiatke najväčších kryptomien z hľadiska trhovej kapitalizácie, čím prekonala svojho hlavného „psieho“ rivala.

Majk Spirit NFT

Shiba inu si stále rastie

Shiba Inu dosiahol za posledný rok veľa. Navyše sa neustále šplhá na sever a vyvoláva záujem investorov.

Minulý mesiac populárna burza Kraken oznámila svoju podporu SHIB na Twitteri, ak by tweet získal viac ako 2 000 lajkov. Obľúbilo si ho však oveľa viac ľudí. Príspevok rýchlo získal 41 000 lajkov a stal sa druhým najpopulárnejším tweetom burzy.

Nová ponuka na Krakene: @Shibtoken 🐶 Vklady $ SHIB začínajú TERAZ! Obchodovanie prebieha naživo 30. novembra.
➡️ Viac informácií: https://t.co/yUUKaBXKBq pic.twitter.com/L2IUHugyG0

zdroj: decrypt.co, pixabay.com

Prečítaj si aj

Zanechaj svoj komentár