Shiba Inu Eternity bola predstavená na Gamescom

Pred nami je premiéra Shiba Inu Eternity. Produkcia bola oficiálne predstavená počas podujatia Gamescom.

od Simona

Newsletter news

Hra pre fanúšikov Shiba Inu

„William Volk sa zúčastní Gamescomu, najväčšieho svetového herného podujatia a veľtrhu z hľadiska výstavného priestoru a návštevnosti, aby predstavil Shiba Eternity. Vydavatelia a spoločnosti každý rok predstavujú nový softvér a hardvér pre priemysel a súkromné ​​osoby.“

– mohli ste si prečítať na Twitteri 22. augusta. William Volk je americký vývojár a vydavateľ mobilných hier. Je hlavným futuristom Forward Reality, vydavateľa z VR trhu.

Samotný Volk neskôr potvrdil, že hru bude prezentovať. Počas Gamescomu Volk, ktorý sa nakoniec stal výrobným konzultantom, povedal, že Shiba Eternity príde na trh v septembri 2022. Podľa jeho slov spoločnosť pred premiérou Shiba Eternity potrebuje ešte veľmi intenzívne testy, pretože vývojári sa chcú uistiť, že hra je bez technických chýb.

„Pred svetovou premiérou sa ubezpečíme, že hra je plne otestovaná. To zahŕňa veľký počet používateľov, ktorí spolu hrajú,“ povedal Volk.

Pripomeňme, že tím Shiba Inu už má za sebou prvú etapu testovania, ktorá prebiehala vo Vietname. Hra bola v krajine srdečne vítaná a bola stiahnutá viac ako tisíckrát. Poradca Shiba Eternity tiež uviedol, že testy dopadli relatívne dobre. Počas tejto doby však Volk zdôraznil potrebu zvýšiť server Shiba Eternity o faktor 50, aby uspokojil dopyt po uvedení na trh.

Shiba inu

Okrem dátumu vydania Shiba Eternity sa Volk podelil aj o niekoľko zaujímavých detailov o hre. Poznamenal, že okrem SHIB bola Shiba Eternity tiež inšpirovaná Hearthstone, hrou, ktorú opísal ako najlepšiu zberateľskú kartovú hru.

„Chceli sme to urobiť v 3D a má to vyzerať dobre na mobilných aj nemobilných zariadeniach,“ povedal.

Dodal, že karty v hre „sú navrhnuté tak, aby zodpovedali svetu a mytológii sveta Shiba.“

Gamescom

Gamescom je veľtrh videohier, ktorý sa každoročne koná v Nemecku. Sú všeobecne uznávané ako jedno z najväčších podujatí tohto typu. Celková úžitková plocha využívaná na ich organizáciu je takmer 220 000 metrov štvorcových. Tento rok sa na podujatí zúčastnilo 1100 vystavovateľov z 53 krajín.

zdroj: decrypt.co

Prečítaj si aj

Zanechaj svoj komentár