Shiba Inu (SHIB) predstaví prácu na SHIB: The Metaverse na filmovom festivale v Texase

Shiba Inu (SHIB) predstaví prácu na SHIB: The Metaverse na filmovom festivale v Texase

Shiba Inu (SHIB) je jedným z tých projektov, ktoré zdanlivo vyzerajú ako vtip. Ako sa však ukázalo, Shiba Inu (SHIB) sa po gigantických nárastoch v roku 2021 vrútila do top 10 kryptomien z hľadiska trhovej kapitalizácie (dnes je top 16 s kapitalizáciou 5,7 miliardy dolárov) a všetko nasvedčuje tomu, že zostane s nami dlhšie.

0 komentárov

Newsletter news
Akoby toho nebolo dosť, z času na čas sa k nám dostane informácia, že Shiba Inu (SHIB) môže mať v budúcnosti reálne (okrem špekulatívneho) využitie – vývojári zodpovední za projekt pracujú na vlastnom virtuálnom svete a tu a tam priťahujú inštitucionálny kapitál.

Tím, ktorý stojí za Shiba Inu, dnes (13.1.) oznámil, že bude prezentovať stav svojho najdôležitejšieho projektu, SHIB: The Metaverse, na nadchádzajúcom South by Southwest and TV Festival (SXSW) v Austine v Texase. Podujatie, ktoré je „každoročným konglomerátom paralelných filmov, interaktívnych médií a hudobných festivalov“, potrvá od 10. do 19. marca.

Účastníci podujatia sa budú môcť zoznámiť s používateľským rozhraním metaverse Shib a budú môcť vidieť stav projektu dlho predtým, ako bude zverejnený pre širokú verejnosť. Vývojári SHIB: The Metaverse majú účastníkov festivalu oboznámiť aj so znalosťami používania digitálnych peňaženiek a ako sa zmocniť pôdy vo virtuálnom svete.

Na oficiálnom blogu projektu sa tiež dočítame:

Návštevníci festivalu dostanú exkluzívnu ukážku WAGMI Temple, prvého z 11 HUBov v SHIB: The Metaverse. Virtuálne znázornenie kolektívnej histórie Shiba Token. SHIB Metaverse je domovom pohlcujúcich zážitkov, ktoré môžu ľudia preskúmať. Učte sa a interagujte s ekosystémom Shiba Inu vzrušujúcimi novými spôsobmi.“

Tvorcovia zodpovední za projekt zabezpečujú, že počas texaského festivalu majú v úmysle konečne prelomiť záplatu tvorcov meme-coinov a dokázať svetu, že Shiba Inu je seriózny projekt so skutočnými ambíciami

Prečítaj si aj

Zanechaj svoj komentár