SHIB Metaverse: Ako ovplyvní cenu Shiba Inu?

SHIB Metaverse: Shiba Inu je jednou z najznámejších kryptomien na trhu, ktorá bola spustená v auguste 2020. Len pred 5 mesiacmi oznámila nový projekt známy ako SHIB Metaverse.

od Simona

NEWSLETTER okrypte.sk

Predaj pozemku

V rámci nového projektu Shiba bude na predaj 100 595 pozemkov. V prvej fáze bude užívateľom sprístupnených na odkúpenie spolu 32 124 parciel.

Používatelia budú môcť vykonávať rôzne činnosti v rámci metaverse Shiba. Patrí medzi ne štúdium, práca a vykonávanie rôznych transakcií, ako napríklad nákup pôdy známej ako Shiba Land.

Pozemky budú rozdelené do 4 kategórií:

  • Silver Fur,
  • Gold Tail,
  • Platinum Paw a
  • Diamond Teeth

Cena pozemkov sa bude pohybovať od 0,2 Etherea do 1 ETH.
Aj vo virtuálnom vesmíre budú mať hráči možnosť získať a vyhrať rôzne NFT ako BONE, LEASH a Shib.

metaverse

SHIB Metaverse a vplyv kryptomeny

Projekt Shiba Metaverse bude mať nepochybne vplyv na cenu kryptomeny, ale aký to bude?

Nicolas Tang, riaditeľ internej komunikácie v Phemexe povedal

„Projekt metaverse Shiba je fascinujúcou prípadovou štúdiou, v ktorej sa meme minca snaží vyvinúť oveľa viac. Primárnym problémom všetkých meme coinov je ich nedostatočná dlhodobá užitočnosť. ShibaSwap bol pravdepodobne prvým významným krokom k vyriešeniu tohto problému.

Metaverse je, samozrejme, oveľa ambicióznejší. Doslova vytvára úžitkový svet, v ktorom bude SHIB primárnou menou používanou na nákup, prístup a úpravu pozemkov.

Teoreticky to znie skvele, ale pri predpovedaní akéhokoľvek trvalého rastu som veľmi opatrný. Koniec koncov, pri toľkých konkurentoch zostáva nejasné, či tento metaverse bude lepší alebo bude vôbec potrebný. Napriek tomu, vzhľadom na silnú komunitu a podporu, ktorú token diktuje, Phemex bude naďalej sledovať a ponúkať podporu podľa potreby.“

Max Krupyshev, šéf CoinsPaid

„V rámci metaversa Shiba, ako v každom metaverse, sa mikrotransakcie stanú všadeprítomnými. Používatelia budú môcť zarábať psívnym príjmom, hromadiť zdroje a odmeny v hre, stavať a spravovať jednotlivé projekty a predovšetkým kupovať pozemky.

Niet pochýb o tom, že tu potrebujete spoľahlivého spracovateľa platieb kryptomeny. Tu vstupujeme my – v CoinsPaid chceme zabezpečiť bezproblémové a bezpečné spracovanie kryptomien v metaverse Shiba a zároveň využívať najmodernejšie monitorovanie transakcií kryptomien.“

Najnovší príbeh

Cena Shiba Inu v posledných týždňoch stúpa. Trhová kapitalizácia je 6,79 miliardy USD a výmenný kurz je 0,00001237 USD. Len v poslednom Shiba Inu vzrástol o 5,62 %.

Očakáva sa, že projekt metaverse bude mať čoraz väčší vplyv na hodnotu kryptomeny.

Počet transakcií, ktoré sa uskutočnia na nákup a predaj pôdy, bude mať na kryptomenu dva priame účinky:

  • Nárast operácií a používania kryptomien
  • Zvýšenie cien kryptomien

Zapojením sa do tohto nového projektu už hodnota SHIB nebude závisieť len od jej vnútornej hodnoty, ale aj od úspechu projektu.

Projekt metaverse Shiba je nepochybne jedným z najvýznamnejších projektov v posledných mesiacoch v ekosystéme kryptomien. Mnohí pozorovatelia sa budú pozerať na vývoj metaverse a vývoj SHIB z memecoinu na etablovanú kryptomenu.

zdroj: decrypt.co

Prečítaj si aj

Zanechaj svoj komentár