Rozšíri sa PlayStation Stars o NFT?

Budú PlayStation Stars pripojené k systému NFT? Hlásenia používateľov a niektoré akcie samotnej Sony to môžu naznačovať.

od Martin Tkáč

NEWSLETTER okrypte.sk
PlayStation Stars s NFT?

Pripomeňme, že v polovici júla Sony oznámilo vytvorenie vernostného programu PlayStation Stars. Krátko nato spoločnosť dodala, že nebude zahŕňať produkty spojené s NFT. Nedávne správy však naznačujú, že v rámci spoločnosti prebieha na túto tému diskusia a že sa ešte môže veľa zmeniť.

Samotný vernostný program PlayStation Stars má používateľom poskytnúť mnoho zaujímavých odmien za vykonávanie rôznych aktivít. Má ísť o reakciu na Microsoft Rewards.

Všetci členovia PlayStation Stars budú mať možnosť získať vernostné body. Body je možné uplatniť v katalógu, ktorý môže obsahovať prostriedky peňaženky PSN a vybrané produkty obchodu PlayStation Store. Ako ďalšiu výhodu môžu členovia PlayStation Plus zapísaní do PlayStation Stars automaticky získavať body za svoje nákupy v obchode PlayStation Store

– popisuje predstavy spoločnosti.

To, čo podnietilo predstavivosť fanúšikov blockchainu, jednou z cien by boli záhadní „zberatelia digitálnych zariadení“, čo je priamo spojené s NFT.

A v tomto bode to začína byť zaujímavé. Na jednej strane spoločnosť Sony poprela, že výmenou za určité akcie by komunita mohla zameniť získané body za NFT.

Playstation Star

Grace Chen, viceprezidentka siete PlayStation pre sieťovú reklamu, vernostné programy a licencovaný tovar, v rozhovore pre The Washington Post potvrdila, že spoločnosť nemá v úmysle integrovať žiadne NFT do svojich systémov:

Toto rozhodne nie sú NFT. Určite nie. Nedá sa s nimi obchodovať ani predávať. Nepoužívame žiadne blockchainové technológie a rozhodne to nie je NFT.

Niektorí používatelia však už informovali, že spoločnosť sa ich pri vykonávaní dodatočných činností EVO pýta, aké položky súvisiace s NFT by sme chceli v budúcnosti kúpiť.

Takže spoločnosť pomaly mení názor a implementuje NFT a ďalšie blockchainové aktíva do svojho ekosystému? Alebo možno ide o ďalšiu, ďalšiu iniciatívu, ale tentoraz súvisiacu s technológiou blockchain?

zdroj: blockchain.news

Prečítaj si aj

Zanechaj svoj komentár