Robinhood ponúkne kryptomenovú peňaženku, ktorá vám nebude účtovať poplatky

Robinhood ponúkne kryptomenovú peňaženku, ktorá vám nebude účtovať poplatky

0 komentárov

Predstavte si svet, kde transakcie s kryptomenami negenerujú poplatky. Robinhood si chce tento sen splniť pomocou novej peňaženky.

Robinhood ponúka peňaženku, ktorá si neúčtuje poplatky

Populárna aplikácia na obchodovanie s akciami a kryptomenami, Robinhood, oznámila, že jej kryptomenová peňaženka nebude účtovať plyn a bude podporovať nevymeniteľné tokeny NFT, ako aj služby DeFi a ďalšie funkcie výmeny tokenov. O projekte to už bolo povestné.

Na konferencii Permissionless CEO a spoluzakladateľ Robinhood Vlad Tenev povedal, že decentralizované financie (DeFi) „majú potenciál stať sa operačným systémom, ktorý poháňa budúcnosť finančných služieb“. Z tohto dôvodu chce spoločnosť vstúpiť na trh s kryptomenami s nástrojom, ktorý vám umožní využívať celú škálu príležitostí, ktoré ponúkajú produkty a služby DeFi.

„S našou Web 3.0 peňaženkou vytvárame produkt, ktorý uspokojí najpokročilejších priaznivcov DeFi, a zároveň vytvárame bezpečný nástroj pre tých, ktorí práve začínajú svoje dobrodružstvo s kryptomenami, aby sa ponorili do ekosystému,“ dodal.

Okrem toho je nová peňaženka navrhnutá tak, aby bola plynulá a mala užívateľsky prívetivé rozhranie, ktoré všetkým novým používateľom uľahčí vstup na trh.

Okrem funkcie obchodovania s nulovými poplatkami je jednou zo silných stránok peňaženky niečo iné. Iba vlastník kryptomeny bude vlastniť a ovládať svoje súkromné ​​kľúče. Je to podobné tomu, čo ponúkajú iné peňaženky zamerané na Web 3.0 ako napríklad Coinbase alebo Metamask.

V konečnom dôsledku to znamená, že používatelia budú môcť bezpečne ukladať svoje NFT bez toho, aby sa museli obávať rôznych exploitov alebo hackerských útokov, ktoré boli v minulosti zamerané na iné NFT platformy a kryptomenové burzy.

Inými slovami, nová peňaženka Robinhood bude rovnako dobrá ako ktorákoľvek iná peňaženka, no bez účtovania akýchkoľvek transakčných poplatkov.

Jednou z najdôležitejších otázok o tejto novej peňaženke však je, ako sa jej vývojárom podarí neúčtovať províziu, ak používajú sieť Ethereum. Robinhood vysvetlil, že sa bude spoliehať na poskytovateľov likvidity tretích strán, ktorí ponúknu najlepšie ceny pri výmene tokenov. To uľahčuje spracovanie veľkého množstva transakcií najefektívnejším spôsobom.

Hra o tróny

Robinhood teda opäť demonštruje svoj záujem o postavenie sa ako významnej spoločnosti v odvetví kryptomien, keďže len pred mesiacom odhalil plány na integráciu Lightning Network so svojou obchodnou platformou.

Obchodný gigant teda teraz vstupuje do sveta kryptomien a súťaží s veľkými značkami ako Coinbase, Blockchain.com a ďalšími platformami, ktoré by mali spĺňať rovnaké štandardy kvality, no pre používateľov by mali mať oveľa nižšie náklady.

zdroj: decrypt.co

Prečítaj si aj

Zanechaj svoj komentár