Robert Kiyosaki opäť vyzýva ľudí, aby kupovali bitcoiny. „Čaká nás najhoršia havária v histórii“

Slávny autor bestselleru „Bohatý otec, chudobný otec“ Robert Kiyosaki vyzýva investorov, aby už teraz vstúpili na trh prvej kryptomeny. Predpovedá, že prichádza najväčší ekonomický krach v histórii sveta.

od Martin Tkáč

Newsletter news
Robert Kiyosaki hovorí, že teraz je čas na nákup kryptomien

Kiyosaki v nedeľu povedal predplatiteľom jeho mailing listu „Rich Dad Community“, že musia nakúpiť kryptomeny už teraz, kým dôjde k najhoršiemu krachu vo svetovej histórii.

Predpovedám, že prichádza najväčšia katastrofa v dejinách sveta
– napísal.

Zdôraznil, že medvedí trh je pre investorov najlepší čas na neskoršie zbohatnutie, keďže takmer všetko na trhoch je lacné. Jeho radou je zopakovať čo už raz napísal vo svojom tweete, keď napísal, že jeho obľúbené slovo je „výpredaj“. Slávny autor vysvetlil, že ceny aktív klesajú a on je v „pohotovosti a čaká na príležitosti, najmä na trhoch s nehnuteľnosťami a bitcoinmi“.

Kiyosaki tiež varoval, že americký dolár skolabuje, čo povedie k rozsiahlemu prijatiu kryptomien, ktoré nie sú kontrolované vládami. Poznamenajúc, že ​​Federálny rezervný systém a štátna pokladnica ničia dolár, opakovane povedal, že nedôveruje vláde, prezidentovi Joeovi Bidenovi, ministerke financií Janet Yellen, Federálnemu rezervnému systému a predsedovi Fedu Jeromeovi Powellovi.

Nestačí CHCIEŤ vstúpiť na trh s kryptomenami … Teraz je čas, keď POTREBUJETE vstúpiť na trh s kryptomenami, pred najhorším ekonomickým krachom v histórii
– dodal.

Kiyosaki tiež často zdieľa svoje predpovede a investičné tipy na Twitteri. V utorok tam napísal, že „je čas, aby chudobní zbohatli,“ dodal, že akcie, dlhopisy, podielové fondy, ETF a nehnuteľnosti sú čoraz lacnejšie. Poznamenal, že stredná trieda bola zničená, ako predtým predpovedal. Jeho najnovší tweet pripomína ďalší príspevok, ktorý napísal v auguste, keď varoval, že všetky trhy skolabujú. Počas tejto doby tiež uviedol, že hodnota trhov striebra a bitcoinu klesá.

Kiyosaki už dlho odporúča nákup bitcoinov. Veril však, že kurz BTC otestuje úroveň 1 100 dolárov. Okrem BTC odporúča zlato a striebro. V auguste tiež povedal, že po vypočutí ekonóma Harryho Denta zmenil názor na nákup 2-ročných štátnych dlhopisov USA.

– Neinvestujem do novín Fedu ani Wall Street. Je čas otvoriť si myseľ, priznal.

V utorok tweetoval o striebre:

Očakáva sa, že striebro zostane na úrovni 20 USD po dobu 3-5 rokov a potom sa zvýši na 100 až 500 USD. Striebro si môže dovoliť každý, dokonca aj chudobný. Kúpte si striebro teraz.

Prečítaj si aj

Zanechaj svoj komentár