Robert Kiyosaki: Kurz zlata stúpa! „Hovoril som ti!“

Robert Kiyosaki opäť radí investorom, aby rýchlo nakupovali zlato, striebro a bitcoiny. V jednom zo svojich posledných tweetov si navyše všimol, že v USA začína prevládať zvláštna móda.

od Martin Tkáč

Robert Kiyosaki: Hovoril som ti to!

Väčšina ľudstva určite nenávidí ľudí, ktorí radi poukazujú na to, že predpovedali, čo sa stane ďalej. „Hovoril som ti!“ Toto je pravdepodobne jedna z najnenávidenejších viet v histórii sveta.

Napriek vyššie uvedenému má Kiyosaki stále armádu fanúšikov. Teraz upozornil, že zlato je takmer najdrahšie v histórii.

Veľká novinka. Zlato dosahuje nové maximum. Zlá správa: pracujúci a sporitelia trpia. Zlá správa: 25 rokov hovorím to isté. Nebuď porazený. Vystúpte z FALOŠNÉHO peňažného systému. Investujte rýchlo do zlata, striebra, bitcoinov… Skôr než bude neskoro

– napísal vo svojom novom príspevku.

Dovoľte mi hneď opraviť: zlato nedosiahlo nové ATH. Dnes stojí 1 unca 2 010 USD. Historické ATH je 2 082 USD.

Prečo cena zlata rastie? Je možné, že v reakcii na očakávania trhu týkajúce sa zníženia úrokových sadzieb v USA. Inflácia v tejto krajine klesá. V októbri to bolo 3,2 %. To dáva nádej, že Fed začne o pár mesiacov znižovať sadzby. Šance na zvýšenie nie sú veľké.

Vlákno Sam Bankman-Fried

V ďalšom príspevku Kiyosakiho bolo tiež vlákno od Sama Bankmana-Frieda.

Ó môj bože. Práve som si uvedomil, prečo som sa cítil tak zvláštne, keď som si užil veľké zhromaždenie na Deň vďakyvzdania v Beverly Hills. Takmer všetci mladí muži hrdo nosili nové účesy a la Sam Bankman-Fried. Vyzerali zvláštne, ale som si istý, že si mysleli, že vyzerajú cool. Čo si myslia mladí ľudia?

– spýtal sa v príspevku.

V ďalšom tweete zosmiešnil Joea Bidena, pričom sa odvolával aj na bývalého generálneho riaditeľa FTX.

Ako by vyzeral Joe Biden s účesom SBF? Hlasovali by ste za neho, keby mal Biden rovnakého kaderníka ako Sam Bankman-Fried?

– spýtal sa svojich fanúšikov.

Prečítaj si aj

Zanechaj svoj komentár