Jack Dorsey vytvára Bluesky Social, alternatívny Twitter

Prečo sa Jack Dorsey nezaujíma o Ethereum?

0 komentárov

Jack Dorsey bol včera na Twitteri veľmi aktívny. Medzi mnohými položkami opäť označil svoju podporu bitcoinu. Uviedol, že ľudia by sa mali zamerať na bezpečnú a trvácnu technológiu, ktorú neovládajú konkrétni jednotlivci alebo organizácie.

NEWSLETTER OKRYPTE.SK

Bitcoin – bezpečná a odolná technológia

Generálny riaditeľ Square a bývalý generálny riaditeľ Twitteru je jedným z najznámejších sledovateľov BTC. Predtým sľúbil, že ak to bude BTC potrebovať, obe spoločnosti opustí a plne sa sústredí na pôvodnú kryptomenu.

Jeho nedávne odstúpenie z funkcie CEO Twitteru preto vyvolalo množstvo špekulácií. Ľudia boli zvedaví, či Dorsey splnil svoj sľub.
Zatiaľ takéto plány nepotvrdil. Napriek tomu jeho aktivita vzrástla, pokiaľ ide o verejné komentáre k virtuálnym aktívam.

Včera vývojár Etherea vyzval Dorseyho, aby zvážil možnosť podpory ďalších projektov, ako je ETH. Dorsey odpovedal, že ľudia by sa mali zamerať na „skutočne bezpečné a odolné technológie“.

Tento typ inovácií musí byť podľa neho decentralizovaný a nepodriadený jednotlivým osobám či inštitúciám.

Verím vo vás a vašu schopnosť porozumieť systémom. Je dôležité, aby sme svoju energiu zamerali na skutočne bezpečné a odolné technológie, ktoré vlastní veľké množstvo ľudí, nie jednotlivci alebo inštitúcie. Iba tento základ poskytne aplikácie, o ktorých sa zmieňujete.

Nahradia kryptomeny americký dolár?

V ďalšej diskusii včera na Twitteri Dorsey odpovedal na otázku americkej rapperky Cardi B. Tá sa pýtala, či kryptomeny v budúcnosti nahradia americký dolár. Bývalý generálny riaditeľ Twitteru odpovedal „Áno“. Poukázal však na to, že bude stačiť bitcoin, a nie všetky digitálne aktíva.

Áno, bitcoin bude

Prečítaj si aj

Zanechaj svoj komentár