Playboy vstupuje do sveta metaverse

Playboy vstupuje do sveta metaverse

od Martin

Playboy má v úmysle pridať služby z trhu Web3 do svojej ponuky spustením projektu MetaMansion, ktorý bude hostiť hry a podujatia. Dodatočne tam bude zberateľský NFT od spoločnosti.

NEWSLETTER okrypte.sk
Playboy vstupuje do sveta metaverse

Ako bolo oznámené 11. júla, táto virtuálna verzia Playboya bude miestom konania hier a spoločenských podujatí. Všetko bude možné vďaka spolupráci s The Sandbox.

MetaMansion je tiež založený na projekte Playboy’s Rabbitars NFT, ktorý pozostáva z 11 953 tokenizovaných avatarov zajačikov, ktorých cena v októbri 2021 je približne 800 dolárov za kus. Majitelia týchto NFT budú mať čoskoro prístup k exkluzívnym podujatiam virtuálneho pobytu. Podrobnosti ani dátum spustenia iniciatívy však zatiaľ nie sú objasnené.

Je známe, že užívatelia si budú môcť kúpiť susedné pozemky NFT MetaMansion neskôr v tomto štvrťroku.

V čase písania tohto článku je minimálna cena za Rabbitar NFT na OpenSea 0,19 etheru (ETH) alebo okolo 206 USD, čo je pokles o 74,25 % od uvedenia tokenov na trh.

„Playboy je symbolom určitého šarmu, životného štýlu a zábavy, ktorá spája generácie a už vstúpila do sveta Web3,“

-povedal COO a spoluzakladateľ The Sandbox Sebastien Borget.

Playboy prvýkrát vstúpil na trh NFT v apríli minulého roka po tom, čo vydal sériu svojich tokenizovaných spreadov prostredníctvom Nifty Gateway.

playboy nft

Sandbox prosperuje

Sandbox sa teraz môže pochváliť dlhým zoznamom partnerstiev. Spolupracuje s poprednými osobnosťami a značkami, ktoré pomohli získať prehľad o projekte. Stačí spomenúť len niekoľko mien: vydavateľstvo Warner Music, séria The Walking Dead, rapper Snoop Dogg, značka Atari či kultová séria topánok Adidas.

Podľa údajov CoinGecko klesla cena natívneho tokenu Sandbox SAND za posledných sedem dní o 7,9 % na 1,11 USD v čase písania tohto článku. Celková trhová kapitalizácia projektu je 1,4 miliardy dolárov, čo z neho robí 40. najväčšie kryptomenové aktívum na trhu. Celkovo cena SAND klesla o 86,8 % z ATH na 8,40 USD.

zdroj: blockchain.news

Prečítaj si aj

Zanechaj svoj komentár