PayPal čoskoro predstaví „skvelú peňaženku aplikácií“ pre používateľov kryptomeny

od Martin Tkáč

Generálny riaditeľ spoločnosti PayPal Dan Schulman oznámil, že spoločnosť pracuje na novom „portfóliu skvelých aplikácií“. Tento projekt je už v záverečnej fáze práce a už čoskoro budú môcť používatelia PayPalu začať využívať výhody ďalších „krypto príležitostí“.

Ďalšie „krypto možnosti“ pre zákazníkov PayPal

Generálny riaditeľ spoločnosti Dan Schulman v rozhovore pre Earnings Call prezradil, že spoločnosť zlepší svoje služby digitálnych aktív. Užívateľom okrem iného ponúkne vylepšenú verziu svojej aplikácie. Najnovšia aktualizácia s názvom „super aplikačná peňaženka“ poskytne „dodatočné kryptografické príležitosti“, rýchlejší prístup k finančným prostriedkom a úspory s vysokým ziskom.

Schulman ubezpečil, že aplikácia je už v štádiu „kódovania“. Americká spoločnosť plánuje v najbližších mesiacoch predstaviť nový rozsah svojich služieb. V počiatočnom období prevádzky však bude služba k dispozícii iba pre používateľov v USA. Dodal tiež, že každý účet bude „jedinečný a poháňaný pokročilými funkciami Al a strojového učenia“.

PayPal nedávno zvýšil limit na nákupy digitálnych aktív. Výsledkom je, že registrovaní zákazníci si teraz môžu kúpiť TOVAR až za 100 000 dolárov v kryptomenách týždenne bez ďalších mesačných alebo ročných obmedzení.

V rámci nášho úsilia uspokojiť neustále sa meniace potreby našich zákazníkov s potešením oznamujeme, že sme nedávno zvýšili limity nákupu kryptomeny pre oprávnených zákazníkov PayPal v USA na 100 000 dolárov týždenne bez ročného nákupného limitu.

Zvýšený výkon PayPal prostredníctvom kryptomien

Príjmy spoločnosti PayPal prekročili 6 miliárd dolárov v 1. štvrťroku 2021. Je zaujímavé, že generálny riaditeľ Dan Schulman práve identifikoval kryptomeny ako hlavnú hybnú silu pôsobivých výsledkov. Spomenul tiež, že používatelia platformy, ktorí obchodujú s kryptomenami, prejavujú veľký záujem o digitálne aktíva, pretože minimálne polovica z nich si denne otvára svoje účty PayPal.

Vďaka nášmu úsiliu a tvrdej práci v oblasti kryptomien sa nám podarilo dosiahnuť pôsobivé výsledky. – Pochválil sa Schulman.

zdroj: bitcoin.pl, pixabay.com

Prečítaj si aj

Zanechaj svoj komentár