Paris Hilton stavia virtuálne sídlo Malibu v Sandboxe

Paris Hilton sa natrvalo sťahuje do online. Sandbox včera oznámil, že spolupracoval s módnou ikonou na stavbe jej sídla Malibu.

od Simona

 

NEWSLETTER okrypte.sk

The Sandbox, projekt závislý od Animoca Brands, je decentralizovaný virtuálny herný svet. V spolupráci s Hilton a 11:11 Media bude The Sandbox novým cieľom virtuálneho sídla Paris Hilton. Sandbox má celosvetovo viac ako 40 miliónov inštalácií na mobilných telefónoch.

Paris Hilton povedala:

„Som veľmi nadšená, že môžem rozšíriť Paris World ďalej do metaverse. Spolupracujeme s úžasným partnerom, The Sandbox. Preto sa môj tím sústreďuje na to, aby mojim fanúšikom vytvorili úžasný zážitok zo skutočného života.“

Paris Hilton, kráľovná kryptomien

Paris Hilton, prezývaná podnikateľka, DJ a kráľovná kryptomien, posilňuje svoju prítomnosť vo Web3. Hilton je prvým používateľom Web3. V roku 2015 vyrobila rad digitálnych nositeľných zariadení so spoločnosťou Animoca. Iniciovala aj výstavbu Paris World v Robloxe.

Hilton prichádza do The Sandbox a umožňuje fanúšikom zažiť všetko v ňom. Jej komunita bude pozvaná na udalosti, ako sú udalosti na streche jej virtuálneho sídla Malibu. Hráči budú pozvaní aj na halloweensku párty.

Tlačový tím Hilton povedal:

„V priestore Web3 je dlhoročným nadšencom kryptomien, milovníkom digitálneho umenia, vášnivým zberateľom NFT a ikonou metaverse. Jej integrovaná mediálna a produkčná spoločnosť, 11:11 Media, je multimiliardová spoločnosť so sektormi zahŕňajúcimi TV (Slivington Manor Entertainment), podcasty (London Audio), digitalizáciu (11:11 Digital), licencovanie, NFT, hudbu a ďalšie.“

Sebastien Borget je spoluzakladateľom The Sandbox.

„Sme radi, že môžeme srdečne privítať Paris Hilton, kráľovnú Metaverse. Sandbox poskytuje kreatívny priestor, kde môže každý dať voľný priechod svojej fantázii. Paris Hilton na druhej strane buduje prepychovú fantasy krajinu plnú virtuálnych večierkov a rôznych zábavných atrakcií zo svojho vesmíru.“

The Sandbox a metaverse

The Sandbox sám seba opisuje ako „čiastočne ako virtuálnu nehnuteľnosť a čiastočne ako zábavný park“. Je to miesto, ktoré „zahŕňa myšlienku metaverse ako nepretržitého, zdieľaného digitálneho priestoru, kde sa svety a hrdinovia zrážajú, aby vytvorili mágiu“.

The Sandbox je metaverse, ktorá sa neustále dostáva na titulky pre predaj virtuálnych nehnuteľností. Spolupracuje s niekoľkými veľkými značkami. Patria sem: Warner Music Group, Deadmau5, Snoop Dogg, Gucci Vault, Atari, Ubisoft, Steve Aoki, The Rabbids, The Walking Dead, Adidas, Richie Hawtin, The Smurfs a Care Bears.

zdroj: decrypt.co

Prečítaj si aj

Zanechaj svoj komentár